STREAM o 20:00 Čo čaká Bitcoin v závere roka? Z tohto grafu vás zamrazí

0

Viete ako zarobiť 4-5% mesačne?

Zúčastnite sa nášho webináru:

Bitcoin nám od marca momentálne urobil 400 % zhodnotenie. Neprišla však žiadna veľká korekcia. Čo tento fakt môže naznačovať?

Tešíme sa na vás zajtra o 20:00 na našom streame (hore)

Fraktál z roku 2016 a stratégia pre rok 2021

Indexy/akcie majú na svojom grafe istý cenový vývoj, ktorý prakticky už niekoľko desaťročí sa dokola opakujeme. Vieme niečo podobného nájsť aj na grafe Bitcoinu? Ja zastávam ten názor, že je to úplne rovnaké. Samozrejme nemôžeme cenový vývoj brať vyslovene, že to čo sa dialo v minulosti, tak to sa bude diať v budúcnosti. Minulosť nám maximálne môže povedať viac o cenovom vývoji a podľa toho si môžeme nastaviť obchodný systém.

Keď sa vrátime späť na koniec roka 2016, tak zistime, že sme aktuálne v rovnakej situácii. Polroka od halvigu, BTC rastie a altcoiny klesajú. Navyše v roku 2016 tiež Bitcoin smeroval k ATH a tesne nakoniec neprerazil túto silnú úroveň.

Bude Bitcoin pokračovať v raste, alebo príde korekcia? A čo altcoiny, našli už konečne dno? O tomto všetkom sa budeme baviť už počas pondelkového streamu!

Ako najlepšie zarobiť v dobe HYPU? TOP tipy na trading kryptomien

Zaujímavé sú aj altcoiny, kde počas zajtrajšieho streamu ich budeme rozoberať hneď niekoľko. Nezabudnite si preto zapnúť odber zo zvončekom, aby ste o 20:00 nezmeškali live stream.

Prihláste sa na odber BitLink videí a nezmeškajte naše spravodajstvo.

Tešíme sa na vás!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre