Vždy, keď Bitcoin spraví zhodnotenie, sa po internete rozšíri správa o nešťastlivcovi, ktorý ešte v roku 2013 vyhodil počítač so 7500 BTC. Už niekoľkokrát svoj stratený poklad hľadal na smetiskách a teraz to robí znova. Jeho stratené bohatstvo má aktuálne hodnotu tristo miliónov dolárov!

$72 miliónov za stratený poklad

Tento chlapík sa volá James Howells a opäť je na titulných stránkach novín. James sa rozhodol ísť do toho naplno a konečne nájsť vyhodený počítač. Podľa miestneho denníka mesta Newport nedávno opäť požiadal o udelenie povolenia hrabať sa v skládke a tentokrát do toho ide naplno. Krízou zasiahnutému mestu za to ponúkol 25% z prípadného nálezu, čo je momentálne cca 75 miliónov dolárov.

Howells okrem povolenia potrebuje aj záznamy, z ktorých sa dá určiť približná poloha hard disku. Jeho tím vytvorí okolo miesta, kde sa bude kopať, nepriedušnú bublinu, aby sa zabránilo vypúšťaniu nebezpečných plynov do atmosféry. Ak by sa mu to podarilo, okamžite by sa z neho stal jeden z najbohatších ľudí vo svete kryptomien.

Toto je šesť najbohatších krypto-milionárov – Ako prišli k svojmu majetku?

Ako skončilo 7500 BTC na smetisku? Za všetkým hľadaj ženu!

Prečo vlastne James Howells v roku 2013 prestal s ťažbou Bitcoinu a vyhodil 7500 BTC do koša? Za všetkým treba hľadať ženu. Jeho priateľke začalo liezť na nervy, že im v byte neustále hučal notebook a donútila Jamesa, aby to celé vypol. V čase, keď ťažil Bitcoin, sa to dalo robiť aj na CPU. Nikto však vtedy netušil, že hodnota jedinej mince sa raz vyšplhá na 40 000 $.

Ako to vlastne bude s Bitcoinom teraz, keď opäť dosiahol štyridsať tisíc? Ideme na nové ATH? Možno nie! Viac info. nájdete tu:

Bitcoin opäť stúpa! Čo sa stane, až dosiahne 40 000 $? Je to celé jedna veľká bublina?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance