China FOMO rastie – čínske altcoiny sú na vzostupe – 30 %, 40 %, 50 % !!!

0

Trh s kryptomenami rastie, Litecoin, Ethereum, Bcash a ďalšie alty podstatne zvýšili svoje ceny a my, obyčajní ľudia a obchodníci, sa môžeme tešiť z pekných ziskov. To skutočné FOMO a väčšina pozitívneho sentimentu však momentálne prichádza z Číny. Po pozitívnych komentároch prezidenta Xi Jing Pinga na adresu blockchainu a chystaných reguláciách celá krypto-Čína ožila. Najviac to môžeme vidieť na čínskych altcoinoch, ktoré zažívajú obzvlášť výborné obdobie.

Viac o najnovších udalostiach v Číne nájdete tu.

Čínske altcoin FOMO

Ak ste v posledných dňoch sledovali trh, určite ste si všimli, že niektoré altcoiny spravili naozaj obrovské percentá. Bitcoin síce vyrástol o nejakých 15 %, no coiny z Číny ho ďaleko prekonali.

  • TRON sa prebojoval na 10. miesto v rebríčku a za posledný týždeň spravil 33,5 %
  • Bitcoin SV – ak tento shitfork forku považujete za čínsky altcoin, určite vás neprekvapí, že za posledných sedem dní vyrástol o 39 %
  • NEO po dlhom tichu konečne vyštartovalo a vytvorilo zisk 54 %
  • GAS – token, ktorým sa platí na NEO blockchaine zarobil 25 %
  • Ontology – tento čínsky altcoin prekvapil 67 % ziskom
  • Bytom – sme spomínali aj včera na streame. Ťažko hľadať dôvody jeho 160 % rastu – teda, okrem čínskeho FOMO efektu.

Altcoinov z Číny, ktoré zaznamenali podobné výsledky, je, samozrejme, viac. Vybrali sme týchto šesť, pretože sú celkom známe a teoreticky by si aspoň časť zisku mohli uchovať. Až na niektoré výnimky ide o projekty, ktoré skutočne majú zmysel a mohli by z prípadných regulácií blockchain technológií benefitovať.

Ja osobne však neodporúčam naskakovať na rozbehnutý vlak. Verím, že všetky spomínané alty ešte tvrdo padnú na zadok a potom budeme mať šancu dobre nakúpiť. Nebuďme chamtiví, po 40 – 150 % raste väčšinou nasleduje pád.

Nenechajte sa strhnúť emóciami!

A sledujte dnešný LIVE Trading stream na našom YouTube kanáli BitLink. Súčasťou streamu je aj odhalenie nášho nového projektu a súťaž!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre