ChatGPT označil TOP kryptomeny roku 2023

Kategorie: Sponzorované články
ChatGPT označil TOP kryptomeny
ChatGPT označil TOP kryptomeny. Zdroj: shutterstock.com/Tapati Rinchumrus

PR článok spoločnosti VC Spectra. ChatGPT súhlasí s predpoveďami odborníkov, že Cosmos, VC Spectra a Toncoin sú pripravené stať sa top krypto mincami v roku 2023. Zatiaľ čo ATOM a TON by mali pokračovať v pozitívnych trendoch, VC Spectra si získala dôveru mnohých investorov vďaka svojej výnimočnej reálnej využiteľnosti. Pozrime sa na fakty a analyzujme, ktorá kryptomena je najlepšia na nákup.

>>KÚPIŤ ŽETÓNY SPCT TERAZ<<

Analýza ceny Cosmos: môže vzrásť na 7,50 dolárov?

Cena Cosmosu nedávno vzrástla o 9,85 %, z 6,38 dolárov 12. septembra na 7,01 dolárov 17. septembra. Investori Cosmosu veria, že ATOM môže do konca septembra dosiahnuť viac ako 7,50 dolárov, keďže komunita očakáva integráciu USDC do ATOM-u, ktorú Circle oznámil 2. septembra.

Okrem toho sa priaznivci ATOM-u domnievajú, že nové prírastky do ekosystému Cosmos môžu kryptomene Cosmos umožniť udržať si výsadné postavenie na celom trhu. Napríklad najnovšia aktualizácia Cosmos Hubu umožnila 13. septembra blockchainu ponúknuť modul likvidného stakovania.

Naopak, predávajúci Cosmosu očakávajú, že token môže čoskoro klesnúť pod 6,90 dolárov, keďže držitelia ATOM-u sa obracajú k opciám, ktoré prinášajú lepšie krátkodobé zisky. Okrem toho, mnohí kritici vyhodnotili Cosmos ako mimoriadne rizikovú investíciu.

VC Spectra rastie a zatieňuje svojich krypto súperov aj v očiach ChatGPT

VC Spectra je revolučný decentralizovaný hedžový fond, ktorý prináša najvýnosnejšie investičné možnosti do súčasných blockchainových projektov a technologických startupov. Používatelia VC Spectra môžu preskúmať viaceré tokeny a medzery na trhu a získavať štvrťročné dividendy a spätné odkúpenia zo ziskov svojich investičných rozhodnutí.

Okrem toho sa VC Spectra môže pochváliť špičkovými mechanizmami umelej inteligencie a obchodnými systémami, ktoré vyberajú najlukratívnejšie možnosti, ktoré poskytujú maximálne výnosy pri minimálnych rizikách.

Základné funkcie VC Spectra (SPCT) preto korešpondujú s radou ChatGPT, že investori by mali prijať krypto opcie, ktoré predstavujú silný prípad použitia a životaschopné riešenia problémov reálneho sveta. Okrem toho, ChatGPT nabáda investorov, aby diverzifikovali svoje investície s cieľom znížiť riziká.

Deflačný token VC Spectra poskytuje niekoľko fantastických výhod ako napríklad prístup k zľavám pred začatím ICO a hlasovacie práva pre budúce investície ako aj dividendy počas celého verejného predpredaja. VC Spectra má v súčasnosti cenu len 0,033 dolára.

Na druhej strane, investori v 1. fáze už získali masívne 312,5 % zisky. Skúsení obchodníci odporúčajú VC Spectra ako najlepšiu krypto investíciu na súčasnom trhu.

>KÚPIŤ TOKENY SPCT TERAZ<

Toncoin za štyri dni vzrástol o viac ako 20 %

Cena Toncoinu sa počas štyroch dní zvýšila o pozoruhodných 20,75 %, z 1,88 dolára 13. septembra na 2,28 doláre 17. septembra. Investori Toncoinu očakávajú, že token bude pokračovať v pozitívnom trende a počas nasledujúcich desiatich dní sa priblíži k hranici 2,70 doláre. Okrem toho sa mnohí odborníci domnievajú, že veľkí investori budú aj naďalej uznávať Toncoin ako jeden z najlepších altcoinov na nákup vďaka jeho energeticky úsporným transakciám.

Ako 13. septembra oznámila nadácia TON v príspevku na sieti X, výsledkom spolupráce s Telegramom je bezproblémová integrácia platformy $wallet_tg. Výborné umiestnenie Toncoinu z hľadiska trhovej kapitalizácie je ďalším dôvodom tejto pozitívnej predpovede ceny Toncoinu.

Na druhej strane investori, ktorí očakávajú pokles predpovedajú, že rast Toncoinu sa môže čoskoro ukázať ako krátkodobý. Kritici sa tiež domnievajú, že výrazná volatilita Toncoinu počas posledných dvoch mesiacov môže mnohých držiteľov TON-u vyhnať k spoľahlivejším platformám. Preto sa v najhoršom prípade môže Toncoin začiatkom októbra obchodovať pod úrovňou 1,80 dolára.

ChatGPT má jasného favorita

ChatGPT poukazuje na potenciál VC Spectra, ktorý dokáže prekonať Cosmos a Toncoin v roku 2023, preto sa teraz zapojte do verejného predpredaja a získajte úžasný 50% bonus na všetky vklady!

Viac informácií o predpredaji VC Spectra nájdete tu:

Predpredaj: https://invest.vcspectra.io/login

Webstránka: https://vcspectra.io

Telegram: https://t.me/VCSpectra

Twitter: https://twitter.com/spectravcfund

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Investovanie do kryptomien je vysoko rizikové. Obzvlášť investovanie do predpredaja (ICO). Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

Najčítanejšie články

1

Na Slovensku vyrastie nové obchodné centrum. Poteší obyvateľov tohto mesta

2

Slováci, pozor. Falošný eshop je na nerozoznanie od originálu, no ide o podvod

3

Známa banka porušila práva svojich klientov. Bez súhlasu presunula ich účty

4

Stopka soli i sladkostiam? Najväčší reťazec na Slovensku prekvapil svojím rozhodnutím

5

Vodiči, zbystrite. Ak si v zime nesplníte tieto dve povinnosti, vyjde vás to draho

PR články

Tento kryptomenový token bude pre slovenskú komunitu obrovským prínosom. Toto by ste o ňom mali vedieť

Marek Bednárik | 21. novembra 2023 Horúca novinka

V spolupráci s FinSystems. Globálny kryptomenový trh sa prebudil a viaceré indikátory naznačujú skorý rast Bitcoinu na nové tohtoročné maximá okolo 50 000 dolárov.

Kryptotrh rastie a Slováci sa tešia na zisky
Horúca novinka

Ultimátne spojenie sveta kryptomien a podnikania: Funkcie tejto appky vyrážajú dych

Henrieta Balázsová | 20. novembra 2023

V spolupráci s Wexo. Kryptomeny sa stále viac etablujú ako súčasť moderného obchodovania. Pre podnikateľov, ktorí chcú využiť túto príležitosť, je tu skvelá aplikácia umožňujúca obchodovanie s rôznymi typmi kryptomien.

Aplikácia Wexo Business je splneným snom každého podnikateľa