Cardano oznamuje sériu významných fundamentov
Cardano oznamuje sériu významných fundamentov. Zdroj: Shutterstock, Adisak Riwkratok

Ekosystém Cardano patrí bezpochyby k projektom s najvýraznejšou vývojárskou aktivitou. A sú to práve vývojári, ktorí oznámili, že v roku 2022 budeme svedkami najmä zlepšenia optimalizácie výkonu a škálovateľnosti inteligentných kontraktov.

Aké fundamenty čakajú Cardano?

Najnovší blogový príspevok spoločnosti IOHK priniesol vyjadrenie riaditeľa marketingu a komunikácie Tima Harrisona. Ten informoval hodlerov tokenu ADA, že môžu s určitosťou očakávať výrazné vylepšenia výkonu a celkové zdokonalenie ADA prostredníctvom zaujímavých aktualizácií, ktoré prídu v priebehu tohto roka.

„V priebehu nasledujúcich týždňov a mesiacov budeme optimalizovať, škálovať a prinášať nové funkcie prostredníctvom nasadenia nových verzií. Budeme to robiť v dobre definovaných prírastkových aktualizáciách, ktoré zoskupujú nové funkcie pre náš technologický zásobník do lepšie zvládnuteľných pravidelných vydaní. V súčasnosti sme v úplne záverečnej fáze prípravy februárového vydania, prvého z troch veľkých kódexových zmien, ktorými sa zmodernizuje základná sieť v roku 2022.“

Prečítaj si tiež: TOP 2 býčie metriky, podľa ktorých Bitcoin udrží cenu 40 000 $

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov. Návod ako kúpiť a obchodovať kryptomeny nájdeš v tomto článku.

Harrison sa vyjadril, že hlavným cieľom bude predovšetkým zlepšenie celkovej predvídateľnosti dodávok ekosystému Cardano.

„Táto stratégia zoskupovania má jeden jasný dôvod, a tým je predvídateľnosť. Cardano výrazne narástlo a očakáva sa, že v roku 2022 porastie ešte viac. Vytvorením špecifických okien na vydanie budú spoločnosti, ktoré sa spoliehajú na infraštruktúru Cardano, presne vedieť, kedy prídu hlavné vydania. Môžu sa tak na to primerane pripraviť.“

Prvá aktualizácia prinesie celkovo päť vylepšení, ktoré budú zamerané na vývojárov ekosystému.

„V kombinácií s úpravami parametrov tieto funkcie zvýšia priepustnosť systému a optimalizujú ho tak, aby vyhovoval čoraz väčšiemu počtu decentralizovaných finančných aplikácií DeFi, inteligentných kontraktov a decentralizovaných búrz.“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance