Čakať na halving s Binance sa oplatí. Získajte každý deň 10 dolárov

  • Halving Bitcoinu sa nezadržateľne blíži.
  • Počkajte si naň s Binance a získajte 10 dolárov.
Obchodovanie Čakať na halving s Binance sa oplatí
Čakať na halving s Binance sa oplatí. Zdroj: shutterstock.com/PalSand/kitti Suwanekkasit
BITmarkets BITmarkets

Popredná kryptomenová burza Binance predstavila novú vzdelávaciu iniciatívu s názvom #HalvingwithBinance, ktorá má za cieľ zvýšiť povedomie o nadchádzajúcom halvingu Bitcoinu.

Halving, teda zníženie odmeny za vyťaženie bloku na polovicu, je významná udalosť v ekosystéme Bitcoinu, ktorá sa opakuje približne každé štyri roky. Tento proces má vplyv na infláciu a celkovú ponuku Bitcoinu, čím prispieva k jeho vzácnosti a potenciálnemu rastu hodnoty.

97%

Zarábaj aj ty na raste kryptomien.

Začni ich nakupovať na Binance a získaj 100 dolárový vstupný bonus.

Sponzorovaný obsah

Výzva #HalvingwithBinance

Výzva, ktorá prebieha od 8. apríla do 19. apríla 2024, ponúka používateľom príležitosť zúčastniť sa na vzdelávacích aktivitách a diskusiách v rámci desiatich komunitných skupín na platformách ako Binance Discord, Binance English, Binance MENA English, Binance Arabic, Binance Spanish, Binance Argentina, Binance Portuguese, Binance Russian, Binance Kyrgyzstan a Binance Kazakhstan.

Účastníci budú mať možnosť denne riešiť kvízy súvisiace s halvingom a odosielať svoje odpovede prostredníctvom formulárov zdieľaných v komunitných skupinách. Okrem toho budú môcť diskutovať o denných vzdelávacích témach pomocou hashtagu #HalvingwithBinance, čím sa zapoja do širšej diskusie a výmeny znalostí s ostatnými členmi komunity.

Binance sa snaží touto iniciatívou nielen zvýšiť informovanosť o halvingu, ale aj podporiť angažovanosť a interakciu v rámci svojej rozrastajúcej sa komunity. Vzájomná výmena poznatkov a skúseností medzi používateľmi môže prispieť k lepšiemu pochopeniu tohto významného míľnika v histórii Bitcoinu a jeho potenciálneho dopadu na trh s kryptomenami.

Prečo si vytvoriť účet na Binance?

Burza Binance je vhodná pre začínajúcich i pokročilých obchodníkov, ktorí hľadajú cestu, ako sa dostať ku kryptomenám a zarobiť na nich. Okrem toho ponúka skvelé benefity:

  1. Vstupný bonus 100 dolárov pre každého klienta.
  2. Pravidelné Lauchpooly.
  3. Akcie, na ktorých viete získať rôzne odmeny a kryptomeny v hodnotách aj 100 eur zadarmo.
  4. Odmeňovací systém za držanie kryptomien (staking).
  5. A veľa dalšieho.

Získať môžete 10 dolárov

Ako dodatočnú motiváciu pre účastníkov sa Binance rozhodla každý pracovný deň počas trvania výzvy odmeniť jedného výhercu z každej komunity žetónovou poukážkou FDUSD v hodnote 10 USD. Tento krok má za cieľ oceniť aktivitu a prispievanie členov komunity k vzdelávacím diskusiám.

Iniciatíva #HalvingwithBinance je ďalším príkladom toho, ako sa popredné kryptomenové burzy snažia podporovať vzdelávanie a angažovanosť v rámci svojich komunít. Vzhľadom na rastúci záujem o kryptomeny a blockchain technológiu je dôležité, aby používatelia mali prístup k spoľahlivým informáciám a možnostiam diskusie, ktoré im pomôžu zorientovať sa v tejto dynamickej oblasti.

Nadchádzajúci halving Bitcoinu bude nepochybne významnou udalosťou, ktorá pritiahne pozornosť nielen existujúcich nadšencov kryptomien, ale aj širšej verejnosti. Vzdelávacie iniciatívy, ako je #HalvingwithBinance, môžu zohrať kľúčovú úlohu pri zvyšovaní povedomia a porozumenia tejto udalosti, ako aj pri budovaní silnejšej a informovanejšej komunity v ekosystéme kryptomien.

TIP Zaregistrovať sa na Binance

Autor:
Henrieta Balázsová
Henrieta Balázsová

Vyštudovala psychológiu, no nakoniec jej učaroval svet marketingu. Na vlnách kreatívy surfuje od roku 2016. Venovala sa aj redaktorskej a editorskej činnosti pre viaceré redakcie.