Kraken

Priame zalistovanie burzy Kraken sa stáva viac pravdepodobné, hovorí generálny riaditeľ Jesse Powell.  Kraken, jedna z najväčších svetových búrz kryptomien, má podľa generálneho riaditeľa Jesseho Powella predbežné plány ísť na verejnú burzu v budúcom roku.

Kraken zverejnil rekordné výsledky za štvrtý štvrťrok vrátane nárastu objemov obchodov a registrácie nových klientov.

Prvý štvrťrok úplne odfúkol celý minulý rok,” uviedol Powell. „Vlaňajšie čísla sme prekonali už počas konca februára. Celý trh skutočne explodoval.“

Čítajte tiež – Pol miliardy USDT prišlo na burzy – Veľryby chystajú prerazenie $60 000 a nové ATH

Bude Kraken nasledovať Coinbase?

Pokiaľ ide o potenciálny debut na akciovom trhu, Powell uviedol, že rok 2022 je pravdepodobným rokom kedy to nastane. Išlo by tak o priame zalistovanie podobné Coinbase.

Spoločnosť Coinbase plánuje ísť na verejnú burzu 14. apríla, čím poskytne Wall Street konvenčnejší spôsob, ako sa dostať do povedomia kryptomien. Na rozdiel od tradičnej počiatočnej verejnej ponuky bude spoločnosť zverejnená prostredníctvom priameho zalistovania. To znamená, že súčasní vlastníci akcií Coinbase prevedú svoje podiely tak, aby boli k dispozícii na kótovanie – čo je krok, ktorý zabráni zdĺhavému a nákladnému procesu upisovania.

Rovnako ako Kraken, aj Coinbase vychádza z rekordného prvého štvrťroka, keď tržby po náraste objemu obchodov o 276% dosiahli 1,8 miliardy dolárov.

Zatiaľ je však nepravdepodobné, že Kraken dosiahne rovnaké zhodnotenie vo výške 100 miliárd dolárov, aké mnohí analytici predpovedajú pre Coinbase. Verejné zalistovanie by ale napriek tomu bolo stále obrovské.

Bitcoin KONEČNE prekonal $60 000! Začína nová fáza bullrunu?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Martin Spevak

dobra sprava, mam 100 akcii krakenu 🙂