Binance obnoví SEPA platby
Binance obnoví SEPA platby. Zdroj: Google

Najpopulárnejšia kryptomenová burza Binance oznámila, že obnoví bankové prevody prostredníctvom SEPA platieb. Spolupracovať bude s Paysafe.

Binance obnoví SEPA platby

Kryptomenová burza Binance nadviazala spoluprácu s populárnou londýnskou platobnou spoločnosťou Paysafe. Hlavným cieľom je obnovenie bankových prevodov pre zákazníkov v rámci jednotnej oblasti platieb v € (SEPA).

Prečítaj si tiež: TOP kryptomeny s veľkým potenciálom, ktoré sa teraz po poklese oplatí kúpiť!

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Tento platobný spôsob bol pozastavený ešte v júli minulého roka pre problémy s regulačnými orgánmi. Platobný spôsob SEPA sa v komunite obchodníkov teší vysokej obľúbenosti. Ide o bezhotovostný spôsob platieb v eurách prostredníctvom bankových účtov kdekoľvek v EÚ, ako aj v niekoľkých krajinách mimo EÚ.

„Existuje malá skupina používateľov, ktorí budú mať prístup k SEPA už dnes v rámci testovania pred tým, ako sa rozšíri aj na ostatných používateľov v celom európskom hospodárskom priestore.“

Spoločnosť Paysafe bude pôsobiť ako partnerská spoločnosť pre „fiat-on-ramps“ spoločnosti Binance v Európe. Hovorca burzy uviedol, že pre nich Paysafe vyvinula platformu, ktorá využíva technológiu digitálnej peňaženky aj ich možnosti spracovania platieb. Platforma bude okrem iného podporovať služby Binance na prevod fiat mien na kryptomeny pre používateľov v Európe.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance