Bitcoin preráža dlhodobý UPtrend – Je čas nakupovať?

Dnes je nedeľa a tá je vo svete kryptomien vždy veľmi vzrušujúca. V nedeľu sa totiž uzatvárajú weekly sviece a zdá sa, že tento týždeň Bitcoin KONEČNE uzavrie nad dlhodobou klesajúcou trendline. Táto línia Bitcoin dva a pol roka tlačila smerom dole a držala ho v downtrende. Takmer tisíc-dňový bear market však, zdá sa, končí a začína nový rastový cyklus, ktorý nás zavedie na nové historické maximum a ešte vyššie.

Bitcoin 5 hodín pred polnocou svetového času

1W BTC/USD - Bitstamp
1W BTC/USD – Bitstamp

Najlepší bullish setup pre Bitcoin, aký si môžeme želať!

Rozhodne sa máme na čo tešiť. Prakticky všetko totiž ukazuje v prospech Bitcoinu, ktorý sa na začiatku tejto krízy osvedčil ako skvelý uchovateľ hodnoty. Zatiaľ čo akcie zaznamenali masívny prepad, ktorý podľa väčšiny ekonómov ešte bude pokračovať, Bitcoin sa veľmi rýchlo dostal na hodnoty pred krízou.

Najsilnejšia centrálna banka na svete-  americký FED, je zo situácie na akciových trhoch úplne vykoľajený a dokonca zvažuje krok, ktorý môže úplne destabilizovať ekonomiku – Experimentovanie s celým svetom – Zavedie FED negatívne úrokové sadzby?

To však nie je jediný bullish signál pre Bitcoin. Napísali sme sedem pádnych argumentov, prečo je teraz veľmi dôležité vlastniť BTC. Ak teda ešte nemáte nakúpené, sledujte dnes weekly sviecu, pretože ak sa dnes ukončí 2,5-ročný downtrend, možno už nebudete mať veľa času na nákup.

Chcete vedieť, ako je na tom BTC z hľadiska technickej analýzy? Ako ho teraz obchodovať a ochrániť svoje peniaze pred prekvapivým polnočným dumpom, ktorý je stále dosť pravdepodobný? Pripravili sme pre vás víkendovú analýzu trhu s kryptomenami. Mrknite na ňu!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance