Bitpanda získala 10 miliónov eur v privátnom predaji za svoj BEST coin a štartuje verejnú ponuku

Novinky Táto známa kryptomena rastie
Táto známa kryptomena rastie. Zdroj: Shutterstock.com/Just dance a Shutterstock.com/innni
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Viedeň 9. júla 2019 – Viedenská fintech spoločnosť Bitpanda dnes zahájila verejnú ponuku tokenu vlastného ekosystému. BEST (Bitpanda Ecosystem Token) je token globálne sa rozširujúcej investičnej platformy Bitpanda. Bude hrať dôležitú úlohu v rastu spoločnosti a ďalej zvýši lojalitu zákazníkov. BEST ponúkne široké spektrum výhod pre 1 milión používateľov Bitpandy.

  • BEST (Bitpanda Ecosystem Token) IEO verejná  ponuka tokenov odštartuje 9. júla od 13.00 CET a pobeží až do 6. augusta 13.00 CET
  • Na predaj je určených až 500 miliónov z celkového počtu 1 mld. BEST tokenov
  • Cena BEST tokenu je 0,09 EUR/token behom prvého týždňa verejnej ponuky (IEO)
  • 25 % zľava z transakčných poplatkov, ak budú poplatky hradené v BEST tokenoch (Q4 2019)
  • Prioritný prístup k pripravovanej platforme Bitpanda Launchpad
  • Jednoduché investovanie s každou z podporovaných digitálnych mien na platforme
  • Obchodovanie s tokenmi BEST začne 7. augusta 2019 ako súčasť spustenia Globálnej burzy Bitpanda

Bitpanda, viedenská fintech spoločnosť s 1 miliónom používateľov a viac než 120 zamestnancami, dnes uviedla na trh IEO BEST (počiatočná burzová ponuka tokenov) pre token ekosystému Bitpanda. BEST je tokenom ekosystému Bitpanda a svojim používateľom ponúka širokú škálu výhod. Používatelia získajú napríklad zníženie poplatkov za obchodovanie s Bitpandou o 25 % a tiež prioritný prístup k pripravovanej platforme Bitpanda Launchpad, ktorá bude k dispozícii neskôr a umožní spustenie IEO tretích strán. Pred zahájením verejnej ponuky tokenov spoločnosť úspešne dokončila svoju súkromnú ponuku a získala viac než 10 miliónov eur (20 % z celkovej čiastky k dispozícii), čo znamená, že BEST je už najúspešnejším stredoeurópskym IEO.

„BEST je palivom ekosystému Bitpanda, čo znamená, že platforma Bitpanda, Bitpanda Global Exchange a budúce produkty, ako je napríklad Bitpanda Launchpad, budú značne využívať BEST tokeny. Token bude hrať zásadnú úlohu v globálnej expanzii Bitpandy a v uskutočňovaní našej vízie demokratizácie osobných financií,” hovorí Eric Demuth, výkonný riaditeľ Bitpandy.

7. augusta 2019 otvorí Bitpanda kryptoburzu Bitpanda Global Exchange pre skúsených obchodníkov, profesionálov a inštitúcie. Prvý globálny produkt spoločnosti Bitpanda umožní obchodovanie s obchodnými pármi fiat-kryptomeny a s pármi kryptomeny-kryptomeny. Bol vyvinutý 100 % v rámci spoločnosti v priebehu dvoch rokov.

O Bitpande

Bitpanda je fintech spoločnosť so sídlom v rakúskej Viedni, ktorá bola založená v roku 2014 Ericom Demuthom, Paulom Klanschkem a Christianom Trummerom. Spoločnosť je pevne presvedčená o inovačnej sile kryptomien, digitálnych aktívach a technológie blockchainu. Poslaním Bitpandy je zbúrať prekážky v investovaní a preniesť tradičné finančné produkty do 21. storočia. Dnes má Bitpanda približne 1 milión používateľov a viac než 120 členov tímu. S licenciou poskytovateľa platobných služieb PSD2, najmodernejším zabezpečením a zefektívnením používateľského prostredia sa Bitpanda rozrástla na populárnu obchodnú platformu pre nováčikov aj odborníkov. Používatelia môžu v súčasnej dobe obchodovať Bitcoin, Ethereum, zlato a viac než 20 ďalších digitálnych aktív.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.