Bitcoin za 30 000 dolárov? – Kraken v štúdii predpovedá rallye o 200%

0

Bitcoin v roku 2020 podáva skvelé výsledky. Podľa burzy kraken však to najlepšie ešte len príde! Je čas prekonať historické maximum.

Za posledných 24 hodín cena Bitcoinu vyrástla o 2%, Ethereum spravilo 6,5% a hviezda trhu – Chainlink – sa po 29% pumpe prebojoval do TOP5. Aj to je však nič oproti predikcii burzy Kraken. Táto americká zmenáreň vo svojej správe vyhlásila, že očakáva rallye o 50-200%.

Môže vás zaujímať: Táto kryptomena od apríla spravila 600% – Oplatí sa ju ešte nakupovať?

Po období nízkej volatility nasledujú veľké pohyby

Vo svojom Bitcoin volatility reporte z 24. júla Kraken uviedol, že zaznamenali veľmi nízku volatilitu. Tá v júli dosiahla iba 23%, čo je 21-mesačné minimum. Potom však prišiel August a volatilita na trhu výrazne vzrástla. Podľa Krakena po obdobiach nízkej volatility (15-30%) nasledovali veľké pohyby, ktoré dosiahli v priemere 140%.

Aby toho nebolo málo, rallye z konca júla bolo historicky najsilnejšie od roku 2011. Júl je pritom podľa burzy Kraken tretí najnudnejší mesiac roka. 24% zisky z posledných júlových dní však trh postavili do pozície, v ktorej môžeme očakávať ďalšie zisky.

Rast o 196% je podľa burzy Kraken veľmi pravdepodobný a nebudeme naň musieť ani dlho čakať. Udiať sa má už v nasledujúcich týždňoch či mesiacoch. No, uvidíme. Podobné predikcie vychádzajú iba málokedy.

Aký je náš názor? prihláste sa na odber kanálu BitLink a pozrite si túto analýzu:

3 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre