Ťažko tomu uveriť, no Bitcoin stále pokračuje v raste. Cez víkend síce trochu zaváhal, no nakoniec uzavrel šiestu zelenú sviecu v rade a hneď v pondelok predvádza ďalšie rallye. Tohtoročné maximum tak posunul na 16 863 $ (Bitstamp) a nachádza sa nebezpečne blízko pri hladine 17 000 $.

Dnes končí 40% zľava na 3-mesačné VIP členstvo! Na trhu je teraz veľa príležitostí, nenechajte si ich ujsť

Bitcoin na novom maxime, splní sa nakoniec predpoveď analýzy fraktálu z roku 20106?

Bitcoin na novom maxime

Ako zareaguje na túto okrúhlu úroveň? Ťažko povedať. Môžeme predpokladať, že veľa traderov tam zatvorí aspoň časť pozícií. Pred niekoľkými mesiacmi sa totiž vo veľkom nakupovalo na cene 10 000 $. To sa však hovorí už minimálne mesiac a Bitcoin stále rastie, takže ťažko povedať. Skôr či neskôr však určite príde korekcia.

Kedy sa tak stane? Na dnešnom streame sme analyzovali fraktál z roku 2016, ke´d bol Bitcoin v podobnej pozícii. Vtedy zaznamenal korekciu o cca 25%, trvala však iba niekoľko dní a hne´d pokračoval na historické maximum. Mimochodom, aj dnešné maximum sme zachytili práve na tomto streame. Rozhodne odporúčame sledovať!

A nezabudnite sa prihlásiť na odber kanálu BitLink, nech nezmeškáte ďalšie streamy.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance