Dáva vám trh s kryptomenami v posledných týždňoch nejaký zmysel? Je naozaj zvláštne, čo sa deje. Napríklad teraz. Bitcoin od stredy klesol o cca 8000 dolárov (15%) a stabilizoval sa pod hladinou 50 000 dolárov. A čo na to ostatné kryptomeny?

BTC/USD
BTC/USD

Nuž, Ethereum tiež kleslo, ale to sa po rekordnom raste dalo čakať. Zatiaľ čo na grafe BTC/USD sa formuje klesajúci trend, Ethereum aj po včerajšej korekcii vyzerá veľmi dobre. A aj dnes voči Bitcoinu stúpa.

Prečítajte si našu najnovšiu technickú analýzu: Bitcoin (BTC) sa vylial – Nasleduje pokračovanie poklesu?

Dogecoin opäť stúpa! Hádajte prečo

A potom je tu magický Dogecoin, ktorý za posledných 24 hodín spravil zisk 20% a opäť stojí 50 centov. Táto kryptomena v roku 2021 stúpla o cca 10 000% a často stúpala aj v dobe najväčších korekcií. Na cenu Dogecoinu totiž vplýva jeden silný faktor – Elon Musk.

DOGE/USD
DOGE/USD

Elon včera opäť tweetoval o svojej obľúbenej kryptomene. Po tom, čo oznámil, že Tesla nebude prijímať platby v BTC kvôli fosílnym palivám, ktoré sa pália na ťažbu Bitcoinu, Elon podotkol, že v koncept kryptomien rozhodne verí a nezavrhuje ho.

A následne napísal úplnú bombu! Vyhlásil, že pracuje s vývojármi Dogecoinu na vylepšení tejto kryptomeny a vyzerá to veľmi sľubne. Je to pravda, alebo zase trolluje celý internet? A je možné, že Tesla bude v budúcnosti prijímať platby v DOGE?

Tieto otázky sa teraz preháňajú hlavou každého tradera. Výsledok je však jasný. Bitcoin fuj, DOGE mňam! A rovnako každý “ekologický” coin, ktorý nepoužíva Proof-of-Work algoritmus na zabezpečenie siete. Asi aj preto sa Cardano ADA obchoduje na historickom maxime.

Myslíte si, že Elon Musk to s Dogecoinom myslí vážne?

View Results

Loading ... Loading ...

Chcete kúpiť Dogecoin, Cardano, Ethereum, BNB alebo iné kryptomeny s veľkým potenciálom? V tom prípade si nájdite zmenáreň, kde môžete rýchlo nakúpiť a predať a kde vás neokradnú na skrytých poplatkoch. My máme najlepšie skúsenosti s burzou Binance. Vytvorte si účet cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance