Zažije Bitcoin ďalší pokles?
Zažije Bitcoin ďalší pokles? Zdroj: Shutterstock, aijiro

Binance

Veľký prepad na kryptomenovom trhu pokračuje. Bitcoin počas dnešného dňa odpísal ďalších 10 %. Dokonca niektoré altcoiny s 25 % stratou sú na tom ešte horšie.

Bitcoin pokračuje ďalej v poklese!

Bitcoin od historického maxima stratil už viac ako 55 %, čo je najväčší prepad od roku 2020. Porovnateľný pokles zažil Bitcoin aj počas minulého roka rovnako v máji, keď z historického maxima na hodnote okolo 65 000 USD spadol na 30 000 USD. Vtedy niektoré altcoiny zažili až 80 % nárazové poklesy a z altcoinovej sezóny sa stalo červené more strát v každom portfóliu.

Bitcoin rapídne klesol
Bitcoin rapídne klesol, zdroj: tradingview.com

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Altcoiny sú vo väčšej strate!

Pokles nezastihol iba Bitcoin. Známe kryptomeny ako Ethereum, Litecoin, Binance coin a Cardano odpísali za posledných 24 hodín zatiaľ priemerne 10 %.

Ethereum rovnako klesá
Ethereum rovnako klesá, zdroj: tradingview.com

Ethereum drží dôležitý support na 2200 dolárov. Pokiaľ by ale Bitcoin ďalej klesal, tak sa dá očakávať pokračovanie pádov aj na všetkých ostatných kryptomenách vrátane Etherea.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre