Trh s kryptomenami dnes opäť stúpa na čele s Bitcoinom, ktorému sa nakoniec po dvoch neúspešných pokusoch podarilo prekonať okrúhlu hladinu 50 000 $. Nové historické maximum sa teraz nachádza na cene 51 750 $ a Bitcoin po prerazení rezistencie konsoliduje.

Dajte nám like na facebooku a nenechajte si ujsť naše spravodajstvo.

Bitcoin stojí 50 000 $ – čo bude ďalej?

Ale ešte neoslavujme. V minulosti sa už mnohokrát stalo, že Bitcoin prekonal silnú rezistenciu, ale následne klesol späť pod ňu. Teraz je kritické, aby sa nad $50k uzavrela daily a ideálne aj weekly a monthly svieca.

1h BTC/USD - Bitstamp
1h BTC/USD – Bitstamp

Môže vás zaujímať: Ľudia nechcú slobodnú menu, akou je Bitcoin – hovorí prezident FEDu

Bitcoin tesne pod kladinou päťdesiat tisíc konsolidoval cca 10 dní. Rast minulý pondelok naštartovala automobilka Tesla, ktorá ohlásila nákup BTC v hodnote $1,5 miliardy. Bez Elona by to všetko išlo o dosť pomalšie, možno by sme ešte stále testovali hladinu $40 000.

Tak ako tak, Bitcoin dnes opäť ukázal svoju silu a mnohým fanúšikom kryptomien splnil sen. Cesta TO THE MOON pokračuje. Nedávno sme sa vás v ankete opýtali, kde presne ten Moon vlastne je a väčšina z vás hlasovala, že ho dosiahneme, až Bitcoin bude stáť jeden milión dolárov. Takže má pred sebou ešte veľmi dlhú cestu.

Iba pre zaujímavosť, dosiahnutím ceny 53 700 $ kapitalizácia Bitcoinu prekoná jeden bilión dolárov. To je 1 000 000 000 000 USD. Čo myslíte, kedy to bude?

Kedy podľa vás Bitcoin dosiahne biliónovú kapitalizáciu?

View Results

Loading ... Loading ...

Chcete nakupovať Bitcoin cez internet? Odporúčame nájsť si burzu, ktorá vás neokradne na skrytých poplatkoch. My odporúčame Binance. Vytvorte si účet cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky.

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre