Viete ako zarobiť 4-5% mesačne?

Zúčastnite sa nášho webináru:

V stredu sme na našom streame avizovali, že očakávame kľúčový pohyb Bitcoinu. Väčšiu pravdepodobnosť sme sme dávali poklesu, no nakoniec to predsa len prišlo a hneď vo štvrtok Bitcoin prerazil hornú trendline klesajúceho kanálu. O pár dní na to už vytvoril 40dńové high (11 500 $) a uzavrel weekly sviecu na hladine 11370 $ – vysoko nad kľúčovou rezistenciou 11 000$, ktorá nás v posledných týždňoch obmedzovala v raste.

Tieto bullish pohyby prišli po oznámení 50-miliónovej investície spoločnosti Square. Najprv MicroStrategy, teraz Square… Tyler Winklewoss tvrdí, že sa spúšťa lavína inštitucionálnych investícií, ktoré vyženú cenu Bitcoinu vysoko nad historické maximum.

My zatiaľ nechceme tak predbiehať, no trh je skutočne nastavený na pokračovanie UPtrendu. Bitcoin po náročnom septembri konečne prerazil jedenásť tisíc dolárov a neexistuje trader, ktorý by si nevšimol tento pohyb. Obchodníci začínajú otvárať longy, hodleri prikupujú a cenu to potlačí minimálne na tohtoročné maximum (12 500 $).

5 rád, ako si nájsť prácu v kryptomenách – Bez týchto schopností neuspejete

Nechali sme podľa vás 10 000 $ nadobro za nami?

Samozrejme, nestane sa to okamžite. Sentiment na trhu s kryptomenami je síce bullish, no po tak dlhom konsolidačnom obdob ešte môžeme očakávať minimálne jeden test predchádzajúcej rezistencie (11k), než sa od nej nadobro odlepíme. Je však vhodné dodať, že to môže byť poslednýkrát, čo sa Bitcoin na burzách dostane na cenu 11 000 $.

Vrátime sa podľa vás niekedy ešte pod 10 000 $?

View Results

Loading ... Loading ...

Chcete tip na zaujímavé altcoiny? Na Trading11 takmer denne analyzujeme Bitcoin a štyri najzaujímavejšie kryptomeny s veľkým potenciálom. Prístup k týmto analýzam teraz môžete získať so zľavou 50%.

Prípadne si prečítajte našu technickú analýzu Monera a Chainlinku:

Analýza ChainLink (Link) a Monero (XMR) – Altcoiny solídne pumpujú, aké sú vyhliadky?

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre