TOP 10 altcoinov s najvacsimi ziskami

Trh s kryptomenami je po nedeľnom prepade trochu otrasený, no obchoduje sa ďalej. Bitcoin sa nateraz usadil na konsolidačnej úrovni 53-57 tisíc dolárov a čaká sa, aký pohyb bude nasledovať. Aktuálne je už definitívne pod stúpajúcou trendline, ale to ešte nič neznamená. O nejakom downtrende sa môžeme začať baviť až v prípade, že by vytvoril nižšie minimum. Prepad pod 50 000 dolárov by teda bol nepríjemný, inak je to pohoda.

1D BTC/USD - Bitstamp
1D BTC/USD – Bitstamp

Chcete vedieť viac? Tu nájdete našu najnovšiu technickú analýzu BTC: Bitcoin (BTC) sa zatiaľ drží – je to konsolidácia pred ďalším poklesom?

Altcoiny robia proti Bitcoinu zaujímavé percentá – využite túto jedinečnú šancu!

O tom, že do trhu naďalej prúdi kapitál, svedčí rast hodnoty väčšiny altcoinov. Ethereum ETH ostáva veľmi silné a obchoduje sa nad úrovňou marcového maxima (čo v prípade Bitcoinu neplatí) a Binance Coin BNB po korekcii opäť atakuje 600 dolárov. Aj XRP sa dnes mierne spamätáva a Dogecoin pre zmenu klesol o 25% po včerajšom útoku na historické maximum.

Zaujímavo vyzerá aj Monero XMR, ktoré po troch rokoch prvýkrát testuje hladinu 400 USD a spamätáva sa aj v páre s BTC. I keď, v porovnaní s Bitcoinom to rozhodne nie je dobrá investícia.

Nedá sa povedať, že by sme tu mali nejakú altseason, ale drvivá väčšina kryptomien naďalej prekonáva Bitcoin. Často stúpajú aj v čase, keď táto kryptomena konsoliduje. I keď, nemyslite si, že to tak bude navždy.

Altcoiny historicky väčšinou benefitovali z bitcoinového rallye, no v momente, keď sa otočil trend a prišiel medvedí trh, zas rovnako rýchlo spadli. Teraz máme skvelú možnosť namnožiť si BTC, tak ju treba využiť. O pár mesiacov už budeme iba spomínať na krásnu jar 2021.

Chcete pomoc pri obchodovaní? Tipy na nákup, či predaj kryptomien a 24/7 pomoc od profesionálnych obchodníkov? Pridajte sa do našej signálnej skupiny. Ešte pár dní môžete získať členstvo so zľavou 50%.

>>>Prejsť do signálnej skupiny<<<

Chcete nakúpiť nejaké altcoiny? Nájdite si burzu, ktorá má dobrú ponuku a neokradne vás na skrytých poplatkoch. My odporúčame Binance, kde nájdete široký výber kryptomien a na Earn platforme môžete za ich držanie získavať percentá navyše. Vytvorte si účet na Binance cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky.

Návod na Binance Earn nájdete tu:

NÁVOD: Takto získate úroky 1-35% p.a. za dlhodobé držanie kryptomien

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance