Bitcoin dáva priestor altcoinom – Je toto tá správna obchodná príležitosť? A čo zlato a komodity?

0

Po týždni vám opäť prinášame pravidelnú video analýzu trhu. Dnešný update bude obzvlášť špeciálny, pretože sa nepozrieme len na kryptomeny, ale na globálnu krízu, zlato a forex. Vo videu sa pozrieme aj na zaujímavú obchodnú príležitosť, ktorá sa tvorí na altcoinoch.

BTC/USD – Čo bude nasledovať?

[caption id="attachment_52156" align="aligncenter" width="1805"]Bitcoin, Bitcoin dáva priestor altcoinom – Je toto tá správna obchodná príležitosť? A čo zlato a komodity? 01.06. 2020 BTC/USD[/caption]

Bitcoin zatiaľ nejaví známky väčšieho pohybu. Aktuálne sledujem dve dôležité úrovne, ktoré je potrebné zlomiť, aby sme mohli vstupovať do obchodu. 8 400 USD je aktuálne silný support a zároveň spodná hrana kanála. 10 000 USD je kľúčová rezistencia, ktorá nepustí BTC vyššie. Veľký update BTC nájdete aj vo videu!

Na našom trading webe trading11.com nájdete okrem analýz aj niekoľko stoviek zaujímavých článkov o tradingu a návodov na trading.

ETH/BTC – Pokračuje v korekcii

[caption id="attachment_52157" align="aligncenter" width="1805"]Bitcoin, Bitcoin dáva priestor altcoinom – Je toto tá správna obchodná príležitosť? A čo zlato a komodity? 01.06. 2020 ETH/BTC[/caption]

Zatiaľ čo Bitcoin pokračuje v sideways štruktúre, altcoiny sa začali chytať. Príkladom je aj ETH, ktoré pomaly, ale isto mieri na tohtoročné high hodnoty. Myslím, že čoskoro sa dostane na 0,028 BTC.

Pridaj sa do najlepšej Trading Room na CZ/SK scéne a obchoduj spoločne so mnou + získaj zadarmo prístup do vysokej školy obchodovania!

Po rokoch skúseností s obchodovaním účtov na burze BitMex a rokoch strávených ako pomocný trader a analytik v niekoľkých CZ/SK skupinách (najnovšie pôsobím ako analytik na Trading11.com) som sa rozhodol svoje skúsenosti odovzdať ďalej. Vytvoril som vôbec prvú Vysokú školu obchodovania na CZ/SK scéne, ktorá je zameraná primárne na obchodovanie krypto-futures na burze BitMex. Okrem burzy BitMex obchodujem aj na Binance. Rovnako tak všetky obchody zdieľam členom mojej Live Room.

Čo získate vstupom do Trading Room

  • Predikcie pre Bitcoin a altcoiny
  • LIVE trading Room
  • Signály
  • Kurz vysokej školy obchodovania
  • Elliot wave E-book
  • Fundamentálne Analýzy
  • 24/7 chat s tradermi

Iba do konca týždňa môžete získať prístup do mojej Trading Room až s 50% zľavou! K tomu dostanete prístup do VIP skupiny Trading11 ZDARMA + Celú Vysokú školu tradingu.

>>>Pozrieť si ponuku<<<

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre