burza, nákup, aplikace

Sowa Labs, dcérska spoločnosť druhej najväčšej burzy cenných papierov v Nemecku Börse Stuttgart, sa chystá ešte tento rok vydať aplikáciu pre obchodovanie s kryptomenami, pomenovanú Bison.

Preložené z originálu, ktorý pre českú verziu kryptomagazínu napísala Denisa.

Bison trading

Aplikácia Bison by mala byť k dispozícií už v septembri a bude spočiatku podporovať obchodovanie s kryptomenami ako Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) a Ripple (XRP). Webová stránka uvádza, že sa do budúcna počíta s pridaním ďalších digitálnych mien. Vývojári sľubujú bezpečné a ľahké obchodovanie s kryptomenami z pohodlia vášho telefónu a stiahnutie zdarma. Aplikácia bude k dispozícií najprv v nemčine a neskôr v angličtine. Prvý prototyp aplikácie bol predstavený už behom minulého týždňa v Stuttgarte.

S podporou tradičnej burzy

Zaujímavé je, že nebudú účtované žiadne obchodné poplatky, aspoň podľa vyjadrenia vývojárov. Ešte zaujímavejšie je ale to, že by malo ísť o prvú aplikáciu tohto druhu na svete, ktorá bude fungovať s podporou tradičnej burzy. Stuttgartská Börse Stuttgart kúpila 100% podiel v Sowa Labs minulý rok v decembri. Podľa predstaviteľov burzy bol nákup plne v súlade s obchodnou stratégiou burzy v oblasti digitálnych technológií.

Presná čiastka, za ktorú kúpili Sowa Labs, nie je známa, ale údajne sa jedná o sedemciferné číslo.

Bison bude možno prvý ale určite nie posledný

Okrem tejto aplikácie sa chystá niečo podobné taktiež v Kanade a najskôr je v príprave ešte niekoľko ďalších podobných projektov, ktoré zatiaľ neboli oznámené. Je otázka, či ide o ďalší krok v adaptácií kryptomien verejnosťou, alebo o pokus dostať kryptomeny pod kontrolu nejakou centrálnou inštitúciou. Používali by ste podobnou aplikáciu? Napíšte nám vaše názory buď sem do komentárov alebo do FB skupiny.

Pokiaľ chcete dostávať upozornenia na naše články, použite zvonček, ktorý nájdete v ľavom dolnom rohu obrazovky. Taktiež nás môžete sledovať na facebooku.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre