Počnúc dneškom je možné na burze Binance obchodovať Bitcoin futures s neuveriteľnou 125x pákou. Tak vysoká páka je momentálne iba na páre BTC/USDT a Binance sa pomocou nej snaží konkurovať podobnému produktu od BitMEX-u. BitMEX je svojou 100x pákou neslávne známy v celej krypto-komunite. Preto je zaujímavé sledovať, ako traderi reagujú na podobný produkt od najväčšej kryptoburzy súčasnosti.

binance futures BTC/USDT margin trading 125x leverage“Výkon systému Binance Futures zďaleka prekonáva ostatné platformy na trhu a naším používateľom ponúka veľmi príjemné a rýchle a responzívne prostredie. Trh s kryptomenami už dlho čakal na takýto produkt.”

– povedal šéf burzy Binance Changpeng Zhao

Návod na používanie burzy Binance nájdete tu.

Reakcie na seba nenechali dlho čakať

Napriek všetkému väčšina ľudí 125x páku kritizuje. Na jednej strane je fakt, pretože aj menším hráčom umožňuje robiť veľké obchody. Na druhej strane, pri volatilite trhu s kryptomenami je používanie tak vysokých pák prakticky lotéria. Raz vyhráte, raz zas prehráte. Výsledok môžete ovplyvniť len veľmi ťažko.

Mnohí teda 125x páku berú skôr ako pokus Binance obrať traderov o peniaze.

“Binance za tri roky zarobila viac než miliardu za jeden rok.
Sakra Changpeng, nechaj niečo aj ostatným!”

“Nová hračka, na kradnutie peňazí nováčikom.”

Najvtipnejšie reakcie na Twitteri

A čo vy? Plánujete vyskúšať novú 125x páku od Binance?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance