Avalanche na kľúčovej rezistencii
Avalanche na kľúčovej rezistencii. Zdroj: Shutterstock.com/Skorzewiak

Avalanche sa so svojim tokenom dostal na úroveň kľúčovej rezistencie. Táto rezistencia pozostáva z maxím korekčnej štruktúry a taktiež sa tu vyskytuje predošlé krátkodobé maximum. Podarí sa cene prekonať túto hladinu, alebo bude pokračovať v poklese v rámci korekčnej štruktúry, ktorá trvá od ATH?

Objemy sa od posledného dlhodobého minima zvýšili, čo je býčí signál. Je možné, že cena našla dno korekcie už pri predošlom minime, ale nemáme to potvrdené. Trhová cena sa nachádza na hladine predošlého maxima a zatiaľ má problém ho prekonať. Toto maximum však predstavuje rovnakú hodnotu ako rezistencia z maxím korekcie.

Avalanche na kľúčovej rezistencii
Avalanche na kľúčovej rezistencii. Zdroj: TradingView

Takéto analýzy sa môžeš aj sám naučiť a sám robiť v našej VIP skupine. Naši profesionálni traderi pre teba pripravili 15 kurzov, kde nájdeš viac ako 200 video tutoriálov. Zároveň sú súčasťou členstva aj denné náhľady trhu od našich traderov, analýzy a signály. >>>Chcem kúpiť VIP členstvo<<<.

Prečítaj si tiež – Binance coin analýza – cena drží hlavný support a smeruje na hladinu 415 $

Avalanche je na kľúčovej rezistencii

Ak teda cena bude rešpektovať rezistenciu cca 73,50 $, je možné, že sa tu znovu vytvorí maximum a cena bude pokračovať v poklese. Na druhej strane, ak sa to cene podarí, ďalší býčí target sa nachádza na hladine predošlého supportu 79,00 $. V takomto prípade budeme sledovať aj point of control na 89,00 $.

Po dosiahnutí býčieho targetu je potrebné počítať stým, že cena znovu poklesne a primárny rastúci trend nemusí nastať okamžite po prerazení rezistencie. Navyše bude záležať od celého trhu, či už našiel dno alebo nie. Po prerazení rezistencie kľudne môže nastať akumulačná zóna namiesto rastúceho trendu.

Mohlo by ťa zaujímať – Bitcoin analýza – cena smeruje na 40 000 $, podarí sa jej vyššie maximum?