Joe Rogan a Bitcoin
Joe Rogan a Bitcoin. Zdroj: Google

Kontroverzný a súčasne najväčší tvorca podcastov, Joe Rogan, vkladá do kryptomien veľkú nádej.

Joe Rogan sa vyjadril ku kryptomenám

Populárny podcaster vidí situáciu okolo kryptomien 50 na 50. Buď sa tento systém úplne rozpadne, alebo dodá tejto spoločnosti možnosť, ako zvýšiť životnú úroveň.

Vo svojom podcaste „The Joe Rogan Experience“ diskutoval spoločne s Adamom Currym o budúcnosti kryptomien. Rogan má úctyhodnú sledovanosť. Odhaduje sa, že každú jednu epizódu sleduje až 11 miliónov poslucháčov. Nepomohla ani hrozba od Spotify, ktorá mu mala cenzurovať niektoré urážlivé a kontroverzné epizódy.

Podľa Curryho aktuálne existuje mnoho mladých ľudí, ktorí sa rozhodli pre odchod od štandardných systémov. Prechádzajú na budovanie paralelných systémov a sietí.

„Som vo vlaku s Bitcoinom, pretože verím, že moje peniaze sú v tomto prípade v bezpečí. Systém peňazí je nefunkčný. Spôsobuje infláciu, biedu a vojny. A to všetko preto, lebo je spojený s ropou.“

Prečítaj si tiež: Ste fanúšikom značky Tesla? Tieto elektromobily vraj dokážu ťažiť kryptomeny!

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Podľa Rogana budú spoločnosti čoskoro disponovať vlastnými digitálnym tokenmi, ktoré budú zákazníci využívať na nákup ich produktov.

„Apple by to mohol ľahko urobiť. Kupovali by ste si mince a prostredníctvom týchto mincí by ste si kupovali ich produkty. Je to takmer ako iná verzia akcií alebo niečo podobné.“

Curry to vidí odlišne. Podľa neho sa najväčšie svetové inštitúcie a vlády zamerajú na digitálne meny centrálnych bánk.

„Budete mať kryptomeny a k tomu digitálnu peňaženku. Pôjde to priamo od FEDU až k zákazníkom. A v tomto prípade bude existovať len veľmi málo retailových bánk – tie jednoducho časom zaniknú.“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre