Na západe nič nové (kryptomeny analyza)
Na západe nič nové (kryptomeny analyza) Zdroj: shutterstock.com/Nokwan007

Po poslednom veľkom prepade sa vody kryptotrhu upokojili a počnúc piatkom sa hodnota Bitcoinu pohybuje v okolí 8500 dolárov. Táto kumulácia už trvá šesť dní a začína to byť “nuda”.

Bitcoin

graf Bitcoin bittrex

Pripomína mi to hluché obdobie po poslednej veľkej korekcii (september) ktorú vyvolali čínske zákazy. Bitcoin sa vtedy nevedel dostať nad 4000$ a zároveň nepadol pod 3600. Veľkí hráči boli mimo trhu, volume bolo nízke…

Je dosť možné, že sa nám práve otáča trend. Všetko záleží na tom, či sa graf v nasledujúcich dňoch vydá hore alebo dole. Kým sa budeme pohybovať v kanále naznačenom v grafe, nič nové sa nestane.

Postupne sa však dostávame do cípu rovnoramenného trojuholníka, takže čoskoro sa bude lámať chlieb.

Väčšina altcoinov je na tom podobne. Ethereum v posledných týždňoch v podstate iba kopíruje graf Bitcoinu a drží sa na úrovni 0,1 BTC.

Litecoin

bittrex graf litecoin

Zato Litecoin, ten sa cez noc odtrhol z reťaze a zaznamenal 17%-né zisky. Veľa ľudí za týmto rastom vidí pripravované spustenie služby LitePay.

Graf naznačuje, že približne pred týždňom prelomil downtrend, čím si otvoril cestu k ~200$. Je otázne, či prekoná tamojšiu rezistenciu, no 10% by sa na tejto kryptomene teoreticky dalo zarobiť.

Ak bude zvyšok trhu nasledovať príklad Litecoinu, druhá polovica februára bude veľmi zaujímavá.

Sledujte nás na facebooku.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance