Analýza IOTA
Analýza IOTA ,zdroj: www.shutterstock.com/InkedPixels

IOTA za posledných niekoľko týždňov zažila neskutočnú pumpu. Z 50c za
1 MIOTA sa stalo päť dolárov. Pekne sa pozerá na takýto graf, hlavne, ak človek včas investoval.

Disclaimer: tento článok nemožno brať ako finančné poradenstvo. Ide iba o náš názor a môžeme sa mýliť.

IOTA

Ale ak ste neinvestovali, máte problém. IOTA je teraz straaaaašne vysoko. Ešte nedávno ste ju mohli zakúpiť za 35c a momentálne sa obchoduje za neuveriteľných 5,25$. Celková trhová kapitalizácia tejto meny sa pohybuje v okolí 20 miliárd dolárov. Živo si pamätám časy, keď mala problém vyskočiť nad jednu miliardu.

IOTA má obrovský potenciál. Ten sme jej predpovedali už dávno. Každopádne, momentálne zaživa veľké problémy s jej Tangle technológiou. Nestíha verifikovať transakcie a vo výsledku poskytuje bezplatné transkacie, ktoré sú však relatívne pomalé.

IOTA dosiahla 5$, čo je pekné číslo, avšak v blízkej budúcnosti pravdepodobne nepostúpi na vyššie hodnoty. V roku 2018 vyskočí na niekoľko desiatok dolárov, ale momentálne je náročné niečo predpovedať.

Ja osobne odporúčam investovať počas jedného z mnohých dippov. Stačí sledovať kurz a šikovne investovať. Sledujte nás na facebooku, aby ste nič nezmeškali. prípadne povoľte naše pushengage notifikácie.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance