Analýza waves
Analýza waves,zdroj: www.shutterstock.com/Stanslavs

Waves je jednoznačne najlepšia kryptomena na trhu. Lepšia než Litecoin, než IOTA, než Bcash, než Ethereum a lepšia než Btcoin. Waves blockchain zvláda 100 transakcií za sekundu a čoskoro to bude 1000. Waves ponúka obchodovanie na decentralizovanej krypto-burze s minimálnymi poplatkami, Waves ponúka tokenomicu …

Disclaimer: tento článok nemožno brať ako finančné poradenstvo. Ide iba o náš názor a môžeme sa mýliť.

Waves

Máte pochybnosti o tom, že Waves pôjde hore? Zabudnite na to! Sám Sasha Ivanov povedal, že jeho minimálny odhad pre Waves na rok 2018 je 50-70$. Mrknite na náš rozhovor s týmto vizionárom:

Waves je jedna z posledných veľkých kryptomien, ktoré sú na úplnom začiatku. Viac info nájdete v našich článkoch.

Graf Waves nemá zmysel analyzovať. Stačí podotknúť, že za posledný mesiac sme zaznamenali rast z 5$ na 15$ a stále to ide hore.

waves-btc graf 20.12.2017

Iste, na prvý pohľad môžete usúdiť, že Waves klesá, avšak Bitcoin v poslednej dobe neskutočne vyskočil. Podľa môjho skromného názoru čoskoro uvidíme Waves za 0,002 BTC a potom dobyjeme maximum – 0,0025 BTC.

Sledujte nás na facebooku, aby ste nič nezmeškali. Prípadne povoľte naše pushengage notifikácie.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
1 Komentár
najstaršie
najnovšie Najviac hodnotené
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Jano
Jano
4 roky dozadu

Ahojte. Očakávate výraznejší rast po chystanom hardforku? Ešte mám jednu primitívnu otázku. Waves ponúka tokenomince – znamená to možnosť fyzického držania tejto meny vo forme mince. Doteraz som sa s týmto termínom nestretol. Ďakujem za odpoveď 🙂