Analýza cien Metacade (MCADE) a Litecoin (LTC) na roky 2023 až 2030

PR články Analýza Metacade
Analýza Metacade. Zdroj: metacade.co
BITmarkets BITmarkets

PR článok spoločnosti Luxe Media LLC. Vzhľadom na to, že boje, ktoré pocítili medvedie kryptotrhy v roku 2022, pokračujú aj v roku 2023, investori obracajú trh hore nohami a hľadajú na ňom najlepšie kryptomeny, do ktorých by bolo možné investovať a dosiahnuť tak zisky v roku 2023 aj v dlhodobejšom horizonte.

Úplne nová herná platforma Metacade získava počas presale akcie obrovskú dynamiku, čo ju upevňuje ako jednu z najžiarivejších kryptomenových perspektív. Medzitým prognózy pre zavedenejšie mince, ako je napríklad predpoveď ceny Litecoin, naznačujú, že odteraz do konca desaťročia je na obzore mierny rast. Tu je porovnanie cenových predpovedí pre obe meny.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to Vaše rozhodnutie, na Vaše vlastné riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

Čo je Metacade?

Metacade bude úplne novým prírastkom medzi platformami GameFi, ktoré sa uchádzajú o prominentné postavenie v rozvíjajúcom sa kryptografickom sektore, pretože sa zdá, že budú hrať vedúcu úlohu pri poháňaní tohto odvetvia vpred. Vytvára najväčšiu ponuku hier typu play-to-earn (zarábanie hraním) vo virtuálnej herni na blockchain Ethereum.

Cieľom je, aby sa Metacade stal miestom, kam budú chodiť herní nadšenci a fanúšikovia kryptomien, kde budú zdieľať znalosti a budovať podpornú komunitu GameFi, a zároveň využívať bezkonkurenčnú mechaniku P2E platformy.

Metacade má za cieľ stať sa lídrom na trhu v oblasti GameFi, pričom svojim členom ponúka kryptomenové stimuly, ktoré pomáhajú budovať prosperujúcu komunitu. Zakaždým, keď používateľ zverejní obsah na centre, od zdieľania herných recenzií a tipov, až po účasť v živom chate, môže získať pasívny príjem prostredníctvom odmien platformy.

Táto stratégia Create2Earn (zarábanie vytváraním) je len jedným z prameňov mechanizmu zárobkov spoločnosti Metacade, ktorý má prilákať používateľov k platforme. Vedľa nej stojí program Compete2Earn (zarábanie súťažením), v ktorom používatelia vsádzajú natívny token MCADE, aby sa mohli zúčastniť žrebovania o ceny a turnajov, zatiaľ čo program Work2Earn (zarábanie prácou) sa spustí v 1. štvrťroku 2024 a poskytne svojim členom pracovné príležitosti na Web3.

Metacade svojím sľubom ďaleko presahuje dosah ostatných titulov GameFi, pretože sa snaží zaujať pozíciu priekopníka v oblasti P2E hier. Dôležitým aspektom tohto prístupu je jeho inovatívny systém Metagrants, ktorý poskytuje vývojárom finančné prostriedky na tvorbu nových exkluzívnych titulov, ktoré posúvajú vývoj hier Web3 do nových, vzrušujúcich vôd.

Zásadné je, že komunita Metacade bude mať plné hlasovacie práva vo všetkých podaniach Metagrants, čo mu dáva autonómiu v rozhodovaní o tom, ktoré hry budú vytvorené. Vďaka tomu sa plne zapoja do celého procesu a hráči získajú skutočné tituly, ktoré chcú.

Toto poskytnutie hlasovacích práv nad hrami na platforme je súčasťou prechodu Metacade na plnohodnotnú DAO do 4. štvrťroku 2024. Do tej doby budú mať členovia plné hlasovacie práva na riadenie platformy a jej budúce smerovanie.

Predpoveď ceny Metacade na roky 2023 až 2030

Odborníci predpovedajú, že odvetvie GameFi prejde v nadchádzajúcich rokoch obrovskou akceleráciou a bude rásť viac ako desaťkrát rýchlejšie ako tradičné hry, a porastie o 70 % ročne v rokoch 2023 až 2027. Vynikajúca a vzrušujúca roadmapa Metacade ho zrejme postaví do čela tejto revolúcie, pričom pre býčích investorov do projektu sú k dispozícii slušné odmeny.

Spoločnosť Metacade sa pravdepodobne stane pojmom v odvetví GameFi. Podľa predpovedí by cena MCADE mohla do konca roka 2023 dosiahnuť 0,30 $ a do roku 2027 vzrásť na približne 1,20 $. Prognózy pre koniec roku 2030 naznačujú, že by tokeny MCADE mohli mať hodnotu 2,50 $ za kus, až P2E gaming dosiahne dospelosť, a pravdepodobne vráti investorom, ktorí ich teraz nakúpia, značné dividendy.

Čo je Litecoin?

Vznik Litecoin sa datuje do roku 2011, kedy ho vytvoril Charlie Lee, bývalý zamestnanec spoločnosti Google, potom, čo zbadal potenciál explózie pôvodného Bitcoin. Na základe pôvodného kódovania Bitcoin projektový tím Litecoin upravil základný kód tak, aby bol lepšie použiteľný na dennej báze. Výsledkom bolo, že Litecoin ponúkal rýchlejšie a lacnejšie transakcie ako Bitcoin alebo Ethereum.

Okrem toho, bola ťažba Litecoin výrazne lacnejšia ako ťažba Bitcoin a Ethereum. Postupom času dozrel v lacnú a dostupnú mincu na ťažbu, ktorá sa stala obľúbenou u mnohých ťažiarov blockchain. Malé podniky aj jednotlivci sa k Litecoin hrnuli vďaka jeho cenovo dostupným, rýchlym a škálovateľným riešeniam umožňujúcim rýchle a jednoduché transakcie.

Predpoveď ceny Litecoin na roky 2023 až 2030

Natívny token Litecoin LTC nebol imúnny voči náročným trhovým podmienkam v roku 2022 a zaznamenal obrovské straty ovplyvňujúce jeho hodnotu. Avšak vzhľadom na to, že sa neskôr v roku 2023 očakáva uvoľnenie trhových podmienok, predpovede ceny Litecoin naznačujú, že lepšie časy sú za dverami.

V súčasnej dobe sa obchoduje za 89,68 $, čo je výrazne menej ako jeho historické maximum (ATH) 412,96 $, a podľa predpovedí by cena LTC mohla do konca roka 2023 dosiahnuť 123 $ a do konca roka 2025 hodnotu 267 $. To predstavuje mierne zisky v porovnaní s dneškom, ale stále sú ďaleko od jeho ATH.

Dlhodobejšia prognóza však vyzerá sľubnejšie a analytici predpovedajú, že LTC do konca roku 2030 prekoná svoje ATH a dosiahne hodnotu okolo 1 815 $, čo predstavuje takmer 20-násobný nárast, ale stále je to výrazne menej ako zisky, ktoré ponúka MCADE.

Metacade je najlepšia kryptomena, do ktorej je možné v tomto desaťročí investovať s cieľom dosiahnuť výnosy

Spoločnosť Metacade nedávno začal presale akciu tokenu MCADE za 0,008 $, ktorá rýchlo získala obrovskú dynamiku. Po tom, čo token počas prvých desiatich týždňov vybral masívnych 5 miliónov dolárov, nevykazuje žiadne známky spomalenia. Súčasné financovanie projektu dosiahlo $11.8 miliónov dolárov, pretože presale naďalej zrýchľuje.

Vzhľadom na to, že súčasná cena 0,0185 $ má do konca presale vzrásť na prípadnú úroveň 0,02 $, tiež sa očakáva, že dopyt po MCADE prudko vzrastie, až bude uvedený na centralizovaných a decentralizovaných burzách. Vyzerá to, že ide o jednu z najlepších kryptomien, do ktorej je možné dnes investovať a maximalizovať tak možné výnosy do konca roku 2030.

Litecoin (LTC) si môžete kúpiť na eToro tu.

Presale Metacade sa môžete zúčastniť tu.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to Vaše rozhodnutie, na Vaše vlastné riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd