ANALÝZA – Bitcoin na novom high! – Znamená to potvrdenie UPtrendu?

0

Bitcoin v posledných týždňoch ukazuje svoju silu a vytrvalo sa drží nad hladinou 7000 $. Každý prepad pod túto cenovú úroveň trval kratšie a následné skoky smerom hore boli energickejšie. Aktuálne zaznamenávame ďalší takýto skok a Bitcoin práve vytvoril nové high na hladine 7800 $.

Veľa analytikov v posledných týždňoch predikovalo, že Bitcoin otestuje túto úroveň a aj keď v poslednej dobe veľa fundamentov išlo proti ďalšiemu rastu, býci nakoniec vyhrali. V čase písania tohto článku sa Bitcoin na burze Coinbase Pro obchoduje za 7550 $.

Bitcoin analyza Celú analýzu a pohľad na Bitcoin a Ethereum nájdete vo videu hore. Pozreli sme sa aj na S&P 500, ropu, Stellar, NEO, EOS a Zcash. Sledujte BitLink, nech vám neujdú naše streamy.

Písanú analýzu Bitcoinu nájdete v tomto odkaze

Ethereum je už viac než tri roky druhou najväčšou kryptomenou a túto priečku drží naozaj neohrozene. Počas troch rokov sa ho z nej pokúšali zosadiť dva altcoiny – XRP a Bitcoin Cash. Silné fundamenty stojace za Ethereom však vždy zafungovali a z kráľa altcoinov sa tak stala večná dvojka.

V roku 2020 sme však zaznamenali obrat trendu. Ethereum voči Bitcoinu prvýkrát od januára 2018 prestalo klesať a vykazuje známky rastu na páre BTC/USD. Otáčať sa začalo už v septembri 2019, kedy dosiahlo 3-ročné low 0,016 BTC. Následne na začiatku tohto roka otestovalo 0,017 BTC, 0,0185 BTC a v apríli sme zaznamenalo posledné lokálne low – 0,02 BTC.

Je teda vhodné v roku 2020 staviť na Ethereum alebo ide iba o strednedobý trend, ktorý sa nakoniec otočí? Fundamenty za Ethereom stále silnejú! Viac sa o nich dozviete v tomto článku.

A ak sa vám nechce čítať, nalaďte sa dnes o 18:00 na náš YouTube kanál BitLink. Na LIVE Tradingu sa pozrieme na Ethereum z technického, aj fundamentálneho hľadiska. A nie len na Ethereum, ale aj na Bitcoin a akciové indexy.  Prihláste sa na odber našich videí a nenechajte si to ujsť.

Čo je to DeFi – Decentralizácia finančného systému prinesie lepšie zajtrajšky pre celý svet

Tešíme sa na vás!

BitLink subscribe button click youtubeO Ethereum sme hovorili aj v piatok!

Pozreli sme sa na BTC-ETH flippenine a argumenty pre a proti.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance