AVAX rastie uprostred korekcie trhu. Zdroj: Shutterstock.com/Hakan GERMAN

Binance

AVAX na rozdiel od väčšiny highcapových mincí dosahuje slušnú ziskovosť, čoho dôkazom je aj posledný rastúci leg uprostred korekcie trhu. Rast sa však zastavil na rezistencii, a preto z krátkodobého hľadiska skôr potrebuje cena vychladnúť. Kde sa nachádza ďalší support a v akej štruktúre sa graf vyskytuje?

AVAX dosiahol lokálne maximum 110 $ a potvrdil tak rezistenciu z lokálnych maxím korekcie. Najbližší support sa nachádza na hladine 96 $, kde sa vyskytuje bod 2 a jeho otestovanie by znamenalo býčí signál. Navyše by na rovnakom mieste mohlo dôjsť k otestovaniu supportu MA21.

AVAX/USD 4H
AVAX/USD 4H. Zdroj: TradingView

V našej VIP skupine každý deň obchodujeme a analyzujeme 50 párov na rôzne kryptomeny, forex a indexy. Pridaj sa do našej živej komunity a získaj bezkonkurenčný náhľad do trhových analýz, vďaka ktorým budeš mať prehľad o všetkom, čo sa deje na trhu. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Mohlo by ťa zaujímať – Podľa týchto 2 metrík dosiahol BTC dno korekcie a rastúci trend bude pokračovať

AVAX je dlhodobo bullish

Posledný rast bol sprevádzaný objemami na strane býkov a tým sa definitívne ukončila predošlá akumulačná zóna. Z dlhodobého hľadiska však cena pokračuje sideway a dosahuje klesajúce maximá a rovnaké minimá. Je tak možné, že kým cena prekoná aj posledné maximum, istý čas to potrvá.

Ak sa cene podarí preraziť posledné maximum na hladine 110 $, definitívne sa potvrdí aj ukončenie tejto sideway štruktúry a nastane primárny trend rastu. Aj takýto preraz by mal byť podporený rastúcimi objemami. Z dlhodobého hľadiska cena taktiež vyzerá bullish.

Prečítaj si tiež – Analýza BTC – cena stále udržuje krátkodobý support. Nachádzame sa na dne?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre