[ALTCOIN HUNT 4]: LTO Network – B2B blockchain v holandskom štýle

BitmarketsBitmarkets

LTO Network momentálne patrí medzi top 20 najpoužívanejšie blockchainy na svete. Dosť možno ide o najaktívnejší blockchain Európskej únie. Napriek tomu sa o ňom zatiaľ dopočul málokto. Našťastie sme tu však my a v dnešnom dieli Altcoin Hunt si LTO Network rozoberieme pekne od základu.

Základné informácie

Symbol tokenu: LTO

Cena počas verejného predaja: 0.03 USD

Trhová kapitalizácia: zhruba 4,5 milióna USD

Počet tokenov v predaji: 210 000 000 (42 % kompletné zásoby)

Dátum privátneho predaja: január 2019

Čo je to LTO Network?

V prvom rade je potrebné osvetliť prístup tímu LTO Network k tvorbe blockchainových infraštruktúr. LTO sa nesnaží byť príliš rušivou silou. Pomocou svojho hybridného blockchainu sa do priazne klientov snaží dostať pomocou ľahkej implementácie a prepojenia s existujúcimi systémami. Zjednodušene povedané, LTO Network svojím blockchainom nemá v úmysle prevrátiť naruby momentálne siete hore nohami, skôr sa snaží o pohodlnú integrácii blockchainu, ktorý klientom umožní decentralizovať pracovné toky a ušetriť čas aj peniaze.

Konečne, hlavným sloganom LTO Network je:

„Hybridný blockchain pre decentralizované pracovné procesy poskytujúci B2B blockchainovú infraštruktúru, ktorá je v súlade s predpismi GDPR. Hybridný LTO blockchain umožní klientom automatizáciu pracovných procesov a plynulú kolaboráciu cez Živé kontrakty.”

Čo sú to Živé kontrakty?

Iba v krátkosti – hlavným účelom Živých kontraktov je možnosť automatizovať procesy jednotlivých spoločností, ich vzájomných interakcií a výmeny dát. Navyše, Živé kontrakty umožňujú jednotlivé procesy medzi spoločnosťami vizualizovať tak, aby boli ľahko pochopiteľné pre ľudí i stroje.

Hodnota LTO Network teda spočíva hlavne v jednoduchosti a prístupnosti. Ľahká prístupnosť LTO Network ostatne postavila za menej ako pol roka do pozície top 20 najpoužívanejšie blockchainy, pričom klienti stále pribúdajú.

Spolupráca s holandskou vládou

Za zmienku rozhodne stojí priama spolupráca LTO Network s vládou Holandska. S vládou pracujú konkrétne na niekoľkých pilotných programoch, ktoré vo výsledku umožnia zjednodušenie a automatizáciu výmeny dát v kriminálnych konaniach malých zločinov.

Byrokracia je v tomto prípade klasicky zaťažená zbytočným papierovaním, ktoré môže LTO Network pomôcť zmierniť a ušetriť tak všetkým zúčastneným čas aj peniaze.

Lto Network

Konkurenti na trhu kryptomien (B2B riešenie)

Hybridný prístup LTO Network poskytuje B2B architektúru, ktorá má v oblasti decentralizovaných systémov zatiaľ iba minimálnu konkurenciu.

Samotný tím LTO v dokumentoch, ktoré si môžete prečítať na ich oficiálnom webe, zmieňuje nasledujúce projekty zamerané na B2B:

  • OneLedger
  • Quant Network
  • Aergob
  • Holochain
  • Ethereum
  • ChromaWay
  • EOS

Ak nahliadnete na Coinmarketcap, všimnete si, že úplne všetky tieto projekty sú trhovou kapitalizáciou hodnotovo razantne vyššie. LTO Network pritom aktivitou siete a bohatosťou klientely predbieha nejeden z projektov.

Na čo je LTO Network token?

Dôležitou otázkou pre potenciálnych investorov často býva „potrebuje však ten a ten projekt na správne fungovanie vôbec nejaký token?”

Hlavným účelom LTO tokenu je umožniť „zakotvenie dát” vo verejnej časti LTO blockchainu. Tým sa zabezpečuje nemennosť a bezpečnosť siete, ktorá je dosiahnutá pomocou mechanizmu „Proof of Importance”. Rovnako ako v prípade klasického PoS mechanizmu, aj tu používatelia platia poplatky pomocou natívneho tokenu LTO. Poplatky sú následne prerozdelené validátorom siete (hodlerom LTO, ktorí sa rozhodli prevádzkovať vlastnú node).

V sieti LTO Network môžu existovať celkom 4 typy držiteľov LTO tokenov:

  • Integrátori & biznis partneri – aktívni účastníci siete, ktorí držia LTO tokeny vo vlastných uzlinách a umožňujú tak overovanie (validáciu) decentralizovanej siete.
  • Klienti – tí, ktorí sieť využívajú na obohatenie svojej spoločnosti (ušetrenie času, využitie decentralizovaných pracovných tokov). Klienti platia poplatky za využívanie siete. Poplatky sú následne rozdelené integrátorom, prevádzkovateľom nodov.
  • Pasívne zúčastnené strany – pasívni prevádzkovatelia nodov (hodleri).
  • Neaktívni účastníci – neaktívni hodleri LTO tokenov, ktorí uchovávajú svoje tokeny v trezore a neprevádzkujú node.

Legitimita projektu LTO Network

LTO Network rozhodne dokáže zaujať aj svojou legitimitou a transparentnosťou.

LTO Network je spoločnosť registrovaná pod svojou rodičovskou značkou The LegalThings B.V. The LegalThings B.V. je spoločnosť, ktorá vznikla pod legálnym dozorom zákonov Holandska. Adresa kancelárie je Burgerweeshuispad 201.

LegalThings je spoločnosť operujúca už viac ako 5 rokov. Medzi jej najznámejších klientov patrí Heineken, Euronext a holandská vláda.

Záver

Vyzerá to tak, že LTO Network bude v blockchainovej sfére Európy hrať významnú úlohu, najmä ak vezmeme do úvahy, že už v tejto chvíli patrí medzi top 20 najpoužívanejšie blockchainy sveta.

K potenciálu LTO Network rozhodne prispieva aj fakt, že je už od začiatku spoločnosťou operujúcou v súlade s komplexnými štandardmi GDPR.

Celý projekt je samozrejme stále v aktívnom vývoji a investori by mali celý priebeh starostlivo sledovať. Ukazuje sa, že LTO Network ako projekt vykročil správnym smerom a už teraz ho možno považovať za jedno z najúspešnejších ICO roku 2019.

Nenechajte si ujsť ďalšie diely seriálu Altcoin Hunt: sledujte nás na FacebookuInstagrameTwitteri alebo YouTube!

Tento článok má iba informatívny charakter. V žiadnom prípade nejde o finančné rady alebo navádzanie na investíciu. Pred investíciou si vždy zistite vlastné informácie a rozhodujte sa podľa vlastného uváženia.

Čítajte ďalej:

[ALTCOIN HUNT 2] Own (CHX) – STO platforma budúcnosti

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Filip M.

Wallstreetpepe PC banertxb