Fight Out kryptomena
Fight Out kryptomena. shutterstock.com/Parilov

Celé fitness odvetvie sa snaží športovcom a ľuďom, ktorí majú záujem o šport a zdravý život, prinášať rôzne inovácie, aby ich cvičenie bavilo. Napríklad počas pandémie Covid-19 sa spoločnosti snažili ponúkať cvičenie prostredníctvom aplikácií a videí s cvičením, aby ľudia mohli cvičiť z pohodlia domova.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to vaše rozhodnutie, za ktoré beriete sami riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne robili sami rozbor každého projektu a investovali iba to, či si môžete dovoliť!

FightOut túto myšlienku spojil a snaží sa ju preniesť z klasického webu 2.0, ako ho poznáme, do webu 3.0 pomocou sveta Metaverse a integrácie NFT. Pokračujte v čítaní ďalej a dozviete sa, čo všetko pre vás nová platforma chystá.

Kľúčové body projektu FightOut

  • Spoločnosť FightOut chce preniknúť do sveta fitnes a webu 3.0 s novou aplikáciou, ktorá bude ponúkať model “move-to-earn” (M2E), v rámci ktorého budú používatelia získavať odmeny za svoj pohyb a fyzickú aktivitu.
  • Tieto odmeny, ktoré sa vyplácajú v REPS, sú navrhnuté tak, aby používateľom pomohli cítiť motiváciu k cvičeniu a zároveň im pomohli udržať si dobrú kondíciu a zmeniť svoj život zdravým spôsobom.
  • Za odmeny, ktoré získajú vďaka svojej fyzickej aktivite si potom budú môcť kúpiť NFT doplnky, využiť voľné vstupy do siete posilňovní FightOut alebo členstvo do pracovných kancelárií typu co-workingu.
  • Po registrácii bude mať každý používateľ možnosť získať vlastný jedinečný avatar NFT, ktorý ho bude v aplikácii reprezentovať. Práve pre neho budú môcť nakupovať NFT kozmetiku a vylepšovať ho.
  • FightOut bude ponúkať aj virtuálne telocvične, v ktorých sa môžu používatelia stretávať s cieľom vytvoriť lepšiu komunitu.
  • Token $FGHT si teraz môžete kúpiť v predpredaji. Ide o natívny token FightOut, ktorý poháňa celý ekosystém platformy. Token sa riadi štandardom ERC-20 blockchainu Ethereum.
  • Pokiaľ sa do predpredaja zapojíte ako jedny z prvých, máte možnosť získať bonusové odmeny, pretože projekt vyčlenil 30 % z max. zásoby, aby odmenil včasných investorov.

Ako si kúpiť token FightOut na Slovensku?

Investori sa niekedy môžu stretávať so zložitými procesmi, keď sa snažia kúpiť tokeny z rôznych búrz. V prípade nákupu žetónov FightOut v predpredaji je však postup jednoduchý. Vďaka používateľsky prívetivej webovej stránke a celkovo jednoduchému rozhraniu bude nákup tokenov hračka, aj keď ste nikdy predtým žiadne kryptomeny nekupovali.

Ak si chcete kúpiť žetóny FightOut, môžete tak urobiť v predpredaji. Teraz vám vysvetlíme celý proces krok za krokom.

Krok 1. Vytvorenie vlastnej peňaženky MetaMask

Ak ešte nevlastníte kryptografickú peňaženku, na nákup tokenov FightOut odporúčame peňaženku MetaMask. FightOut podporuje MetaMask alebo TrustWallet.

Peňaženku si môžete stiahnuť priamo na webovej stránke MetaMask ako rozšírenie pre Chrome alebo ako mobilnú aplikáciu. Prejdite na webovú lokalitu MetaMask a postupujte podľa pokynov.

Krok 2. Kúpiť ethereum (ETH) alebo USDT

Aplikácia Metamask
Aplikácia Metamask. Zdroj: metamask.io

Ak ešte nemáte kryptografickú peňaženku, pravdepodobne si budete musieť kúpiť nejakú kryptomenu, aby ste sa mohli zúčastniť na predpredaji. Môžete tak urobiť na jednej z kryptografických búrz, ako je eToro alebo Binance, alebo priamo v aplikácii MetaMask. MetaMask spolupracuje so službami ako Transak a Coinbase Pay, takže si ETH alebo USDT môžete kúpiť jednoducho pomocou Slovenskej kreditnej alebo debetnej karty.

Krok 3. Prevod ETH alebo USDT do peňaženky MetaMask

Pokiaľ ste využili spôsob nákupu krypta na burze alebo už nejaké krypto na krypto burze vlastníte, ukážeme si ako ho previesť do peňaženky. Na prevod budete potrebovať adresu peňaženky. Pokiaľ si pridáte MetaMask do svojho prehliadača, uvidíte tam ‚Account 1′, a pod ním adresu, ktorú môžete skopírovať.

Potom prejdite na krypto burzu, kde držíte svoje krypto a v možnostiach výberu zvoľte prevod alebo ‚Transfer’. Tu zadajte adresu peňaženky a postupujte podľa pokynov na obrazovke.

Zvolenie peňaženky
Zvolenie peňaženky. Zdroj: metamask.io

Krok 4. Pripojenie MetaMasky k platforme FightOut, kde prebieha predpredaj

Až vo svojej peňaženke uvidíte požadované krypto – ETH či USDT, môžete začať s nakupovaním. Prejsť na stránku s predpredajom Fightout.com a kliknite na “Kúpiť FGHT teraz” alebo “Kúpiť FGHT teraz”. Stránka vás presmeruje do vašej peňaženky, kde si vyberiete, či chcete kúpiť tokeny pomocou ETH, USDT alebo použiť kreditnú kartu na nákup Etherea.

Presale Fight Out
Presale Fight Out. Zdroj: metamask.io

Krok 5. Uskutočnite transakciu a získajte žetóny FightOut

Kliknite napríklad na nákup tokenov $FGHT pomocou ETH. Budete presmerovaní na vyskakovacie okno, v ktorom si môžete vybrať množstvo žetónov, ktoré chcete kúpiť. V súčasnosti môžete pri každom nákupe získať aj zaujímavé bonusy. Potom už len dokončíte transakciu v peňaženke. Bude vám naúčtovaná suma za tokeny + gas fee.

Nákup kryptomeny Fight Out
Nákup kryptomeny Fight Out. Zdroj: metamask.io

Čo je projekt FightOut?

FightOut je vznikajúca fitnes platforma aj pre Slovensko. Projekt chce používateľov prilákať najmä tým, že za svoju fyzickú aktivitu môžu získať odmeny a celá platforma funguje na princípe “move-to-earn”. Investori si teraz môžu kúpiť tokeny $FGHT za najnižšiu možnú cenu a navyše získať štedrý bonus vo výške minimálne 25 %, ak si kúpia tokeny za minimálne 20 USD.

Predstavenie projektu Fight Out
Predstavenie projektu Fight Out. Zdroj: fightout.com

FightOut chce svojich používateľov odmeňovať nielen za kroky, ako to bolo doteraz v prípade projektov M2E. Chce sa odlíšiť tým, že používateľom ponúka prispôsobené tréningy a cvičebné programy, za ktoré získajú odmeny REPS. Užívatelia si budú môcť vybrať tréningy z knižnice cvičení, kde bude na výber z kardia, silového cvičenia, posilňovania, tónovania, boxu a mnoho ďalšieho.

Aby FightOut svojich užívateľov ešte viac motivoval, prizval do svojho projektu plno ambasádorov z radov elitných športovcov a bojovníkov, ktorí by sa mali stať inšpiráciou pre amatérskych športovcov, cvičencov a užívateľov aplikácie všeobecne. Mobilná aplikácia má čo ponúknuť, ale odmeny vyplácané v REPS sú pre používateľov mimoriadne lákavé. Za tieto odmeny si budú môcť kúpiť rôzne doplnky NFT, získať prístup do telocviční siete FightOut alebo ich použiť na nákup proteínov v bare.

Mobilná aplikácia
Mobilná aplikácia. Zdroj: fightout.com

Aby dodržala svoje slovo a pridala do aplikácie prvok metaversa, FightOut predstaví aj virtuálne telocvične FightOut, v ktorých sa budú môcť používatelia spojiť a spoločne si zacvičiť. Každý používateľ bude v aplikácii reprezentovaný ako avatar NFT, ktorý bude mať rovnaké atribúty ako používateľ v reálnom svete. Ak napríklad používateľ chodí do posilňovne a zameriava sa na silový tréning, jeho avatar NFT vo virtuálnom svete zosilnie.

Platforma chce pomôcť používateľom prispôsobiť sa webu 2.0 a ponúknuť prechodný mostík k webu 3.0, ktorý ponúka celý rad funkcií gamifikácie, NFT, Metaverse a ďalšie.

FightOut token ($FGHT)

Vlastný token platformy $FGHT sa riadi štandardom ERC-20 a je založený na blockchaine Ethereum. Používatelia sa môžu pomocou tokenu $FGHT zúčastňovať súťaží, líg alebo turnajov.

Hlavným rozdielom medzi REPS a $FGHT je, že používatelia sú odmeňovaní len za svoje pohyby v REPS. REPS môžete použiť na nákup bonusov, príslušenstva pre svoje avatary atď. Za žetóny $FGHT si môžu kúpiť aj ďalšie REPS. Žetóny $FGHT však nemôžu získať inak ako ich kúpou. Používatelia budú môcť žetón $FGHT stohovať a získavať tak hodnotnejšie bonusy a odmeny.

Prečo by som si mal kúpiť žetón FightOut?

Existuje niekoľko dôvodov, prečo si kúpiť žetóny FGHT. Pozrime sa na niekoľko z nich.

Move-to-earn platforma

Za svoj pohyb dostanete zaplatené. Áno, je to naozaj jednoduché. Hoci sa predchádzajúcim platformám typu M2E nepodarilo presadiť svoj model, FightOut sa chce odlíšiť. Preto bude svojim používateľom ponúkať odmeny za akýkoľvek pohyb a chce ich motivovať k zdravému životnému štýlu.

Nové funkcie orientované na riešenie

Aplikácia FightOut ponúka mnoho rôznych typov cvičení a tréningov. Po registrácii dostane každý používateľ možnosť nastaviť si svoje ciele, históriu, ktorú má vo fitnes, dostupné vybavenie (či bude cvičiť doma alebo v posilňovni), typy tréningov, ktoré ho zaujímajú, a mnoho ďalšieho. Jednoducho povedané, aplikácia chce vyhovieť všetkým cvičencom, a preto chce ponúknuť širokú škálu riešení pre každého.

Aplikácia na mobil
Aplikácia na mobil. Zdroj: fightout.com

Používatelia môžu aplikáciu používať aj na sledovanie spánku, jedla a ďalších ukazovateľov, ktoré im pomôžu dokonale prispôsobiť tréning.

Potenciál NFT a Metaverse

Či už sa zaujímate o svet Metaverza alebo NFT, alebo nie, možno ste počuli, že tieto dva koncepty otriasli svetom. Spoločnosť FightOut si je veľmi istá dôležitosťou oboch konceptov, takže sa dočkáme ich integrácie. Ako sme už spomínali, aplikácia ponúkne virtuálny svet Metaverse, v ktorom sa používatelia budú môcť zoznamovať, cvičiť a podobne. K dispozícii budú špeciálne fitnes zóny vrátane zrkadiel, kde sa používatelia môžu spoločne odfotiť.

Okrem toho bude mať každý používateľ vlastného avatara NFT, ktorý bude zbierať údaje priamo z tréningov, čím sa zvýšia jeho hodnoty a atribúty. Používatelia si budú môcť zakúpiť kozmetiku a doplnky NFT pre svojich avatarov.

Rozhranie aplikácie
Rozhranie aplikácie. Zdroj: fightout.com

Prejsť na predpredaj FightOut

Tokenomika a staking FightOut?

Vlastný token $FGHT má pevný limit stanovený na 10 miliárd tokenov. Približne 60 % z tejto sumy bude v obehu v rámci predpredaja. 30 % bude venovaných na odmeny predčasným investorom. Približne 10 % sa použije na likviditu a kótovanie na burze.

Rozdelenie mincí
Rozdelenie mincí. Zdroj: fightout.com

Používatelia budú môcť získať odmenu za včasnú investíciu, takže množstvo žetónov venovaných do predpredaja sa môže zvýšiť zo 60 % na 90 %.

Analýza ceny tokenu FightOut

V tejto ranej fáze projektu je ťažké čokoľvek odhadnúť. V porovnaní s konkurenciou však projekt ponúka revolučné riešenie a mnohé inovácie. Investori by preto nemali váhať a mali by využiť nákup tokenov v predpredaji za cenu 0,0167 US, kým je ešte čas. V nasledujúcich rokoch sa očakáva nárast projektov M2E. Implementácia virtuálneho sveta Metaverse a integrácia NFT určite zvýši hodnotu projektu.

Záver

V dnešnej príručke sme si vysvetlili, ako si kúpiť žetóny FightOut. Rozobrali sme aj faktory, prečo si myslíme, že FightOut má veľký potenciál a je dobrým projektom na kúpu. Odvetvie M2E je stále veľmi mladé a má veľký potenciál rastu. To isté platí aj pre Metaverse a NFT.

Pokiaľ vás teda projekt zaujal, odporúčame sledovať sociálne siete projektu, pretože tam zdieľajú najnovšie informácie novinky. Nezabudnite sa zúčastniť predpredaja žetónov $FGHT, kým je ešte čas získať ich za najnižšiu možnú cenu.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to vaše rozhodnutie, za ktoré beriete sami riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne robili sami rozbor každého projektu a investovali iba to, či si môžete dovoliť!