Ako kúpit‘ Bitcoin – simplecoin.sk [TUTORIÁL]

2

Ak chcete nakupovať kryptomeny za 0% poplatok, odporúčame prečítať si tento článok.

Je veľa spôsobov, ako kúpiť Bitcoin. Ak vám nevadí trochu nevýhodný kurz, rozhodne odporúčame stránku simplecoin.sk. Ťažko nájdete jednoduchší spôsob, ako sa dostať na trh s kryptomenami. Všetko je až smiešne rýchle a pohodlné.

Postup

1) Choďte na stránku, kde uvidíte jedno biele políčko. Zvoľte možnosť kúpiť a zobrazí sa vám ďalšie. Celý proces vyžaduje vyplnenie piatich políčok a minimálne štyri z nich by nemali predstavovať akýkoľvek problém. V piatom musíte vyplniť adresu vašej peňaženky. Ide o internetovú kryptopeňaženku a ak žiadnu nemáte, odporúčame prečítať si náš článok: Ako si vytvoriť kryptopeňaženku – coinbase.com [TUTORIÁL]

simplecoin.sk-ako-nakúpiť-Bitcoin

2) Po tom, čo ste správne zadali adresu vašej peňaženky stlačte tlačidlo „odoslať objednávku“ a dostanete e-mail s platobnými inštrukciami. Inštrukcie sa zobrazia aj na samotnej stránke.

simplecoin.sk-ako-nakúpiť-Bitcoin

3) Po úspešnom odoslaní peňazí na adresu uvedenú v e-maily sa vám za niekoľko hodín vo vašej peňaženke objavia objednané Bitcoiny. Samozrejme, nebude to hneď. Musíte počkať, až sa uskutoční bankový prevod a Bitcoinové transakcie občas trvajú aj 10 hodín. Všetko záleží na vyťažení siete, o ktorej sa dočítate v našom článku o Blockchaine.

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Marekmichal Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
michal
Guest
michal

jednoduché fakt ale cena bitcoin je trochu vyššia

Marek
Guest

Pekný návod. Ja som bitcoin kúpil cez coinbase, ale toto vyzerá tiež na jednoduchý spôsob.