Aplikácia Millionero
Aplikácia Millionero. Zdroj: shutterstock.com/ITTIGallery a millionero.com

PR článok spoločnosti Millionero. Kryptomeny sú stále veľmi mladá trieda aktív, ktorá si získala za niekoľko rokov početné množstvo fanúšikov a investorov. Poskytujú takú mieru finančnej slobody, akú vám fiat peniaze nikdy nedokážu. Kryptomenový svet má už viac ako 420 miliónov používateľov.

Očakáva sa, že po poklesoch v roku 2022 krypto trhy v roku 2023 opäť začnú rásť. Naštartovať trhy má najmä blížiaci sa halving bitcoinu, ktorý bude už v roku 2024. Teraz je rovnako dobrý čas ako kedykoľvek predtým, aby ste naskočili na kryptomenový vlak. Dokonca môžete použiť pákové obchodovanie na znásobenie profitu.

Obchodovanie s kryptomenami sa môže zdať ako zložitá záležitosť. A to najmä pre nováčikov. So správnymi nástrojmi a zdrojmi sa však každý môže zapojiť do ziskového obchodovania s kryptomenami a začať cestu k finančnej slobode. Millionero je jednou z novších, k začiatočníkom najpriateľskejších búrz, ktorú môžete vyskúšať. A to aj keď ste úplní začiatočníci. Na Millionero sa môžete rozhodnúť pre spotové aj perpetuálne obchodovanie s kryptomenami.

Čo sú to perpetuálne obchody? V podstate máte možnosť špekulovať na budúce pohyby cien kryptomeny bez toho, aby ste boli viazaní dátumom expirácie. To môže znieť zložito. A práve preto Millionero uľahčuje začiatočníkom štart obchodovania s kryptomenami. To z nej robí najlepšiu krypto burzu pre začiatočníkov. Tu je ďalších 5 dôvodov, prečo je Millionero dobrou voľbou pre začiatočníkov:

1. Možnosť znásobiť si svoj zisk

Aj keď to môže znieť príliš dobre na to, aby to bola pravda, obchodovanie s Millionero zahŕňa niečo, čo sa nazýva Perpetual MAX. Funkcia umožňuje obchodovať až do 100-násobku výšky vašej počiatočnej investície. To samozrejme zvyšuje vašu kúpnu silu a dláždi cestu k vyšším zárobkom, pretože môžete lepšie využívať zmeny na trhu. Perpetual MAX je veľmi užitočný nástroj, ak chcete získať rýchle zisky bez ohľadu na úroveň vašich skúseností s obchodovaním.

2. Jednoduché používateľské rozhranie a jednoduché používanie aplikácie

Ďalším dôvodom, prečo je Millionero najlepšou kryptomenovou burzou pre začiatočníkov, bude jej používateľsky prívetivé rozhranie. Platforma je vytvorená tak, aby bola prístupná používateľom so všetkými úrovňami skúseností s obchodovaním s kryptomenami, s jasnou a intuitívnou navigáciou a ľahko pochopiteľnou grafikou.

Mobilná aplikácia burzy Millionero tiež umožní obchodníkom pristupovať k svojim účtom odkiaľkoľvek a vykonávať obchody i na cestách, čo z nej robí pohodlnú voľbu pre tých, ktorí uprednostňujú monitorovanie a správu svojich investícií z mobilných zariadení. Ľahko použiteľné rozhranie a pripravovaná mobilná aplikácia Millionero poskytujú prístupný a pohodlný spôsob, ako začínajúci obchodníci môžu s dôverou obchodovať na trhu s kryptomenami.

3. Používajte akúkoľvek kryptomenu ako obchodnú zábezpeku

Na väčšine perpetual obchodných platforiem držíte USD alebo USDT ako kolaterál pre obchody. To môže byť obmedzujúce a limitujúce, keďže nechcete speňažiť svoju kryptomenu na USDT, aby ste mohli uskutočniť ďalšie obchody.

Millionero rieši tento pretrvávajúci problém tým, že umožňuje používať akúkoľvek kryptomenu ako obchodný kolaterál. Chcete obchodovať na futures pomocou svojho BTC alebo ETH? Skvele! Teraz môžete obchodovať s dôverou a znížiť svoje riziko s maximálnou finančnou slobodou a kontrolou nad svojimi investíciami. Dodatočným bonusom tejto funkcie je, že vložením svojho BTC alebo ETH (alebo inej kryptomeny) ako zábezpeky, môžete zostať v long pozíciách na týchto aktívach a zároveň obchodovať s inými aktívami a dosiahnuť ešte väčšie zisky!

4. Pozvi nových obchodníkov a zarábaj kryptomeny

K príťažlivosti Millionero ako najlepšej kryptoburzy pre začiatočníkov prispieva aj to, že vďaka referral programu Millionero je zarábanie, ak ste nováčik, veľmi jednoduché. Aj keď nie ste profesionálny obchodník, môžete získať významný pasívny príjem, keď vaši priatelia obchodujú s kryptomenami pomocou odporúčacieho programu Millionero. Čím viac vaši kamaráti obchodujú, tým viac zarobíte. To práve vďaka tomu, že sa spoločnosť Millionero delí so svojimi užívateľmi až o 55% obchodných poplatkov.

To znamená, že ak pozvete vašich priateľov, ktorí budú obchodovať na platforme Millionero, budete v podstate zarábať zakaždým, keď obchodujú, a to bez akéhokoľvek limitu.
V rámci Millionero Referral programu viete dosiahnuť až 5 úrovní.

– S úrovňou 5 získate 3 % z poplatku za obchodovanie, ktorý váš priateľ zaplatí pri každom obchode.

– Na úrovni 4 získate 7%, úroveň 3 je pre vás 10%, úroveň 2 je 15% a pri úrovni 1 získate až 20% z obchodného poplatku vášho priateľa.

Ako vidíte, ide o fantastickú metódu, ako zvýšiť svoje zisky a zároveň byť súčasťou siete podobne zmýšľajúcich obchodníkov, ktorí sa snažia dosiahnuť svoje finančné ciele.

5. Jednoduchý vstup na burzu pre používateľov

Ďalšou vlastnosťou, vďaka ktorej je Millionero najlepšou kryptomenovou burzou pre začiatočníkov je to, ako málo musíte vedieť o zložitostiach obchodovania s kryptomenami, aby ste mohli začať s obchodovaním. Vďaka jednoduchej registrácii, prihláseniu, vkladom a výberom nemusia mať obchodníci na začiatok veľké znalosti o obchodovaní s kryptomenami.

Na spotových a perpetual trhoch si stačí vybrať obchodný pár, zvoliť si nákup alebo predaj a vybrať si long alebo short obchod podľa dĺžky trvania obchodu.

Predvolená finančná páka je zvolená tiež na minimálne 3-násobok, takže začínajúci obchodníci môžu obchodovať s veľmi nízkym rizikom, kým získajú skúsenosti pre používanie vyššej finančnej páky.

Začnite s Millionero

Zhrnutie – Millionero je používateľsky prívetivá platforma, ktorá je vhodná pre začínajúcich obchodníkov, ktorí sú v odvetví obchodovania s kryptomenami nováčikmi. Ponúka množstvo užitočných nástrojov a funkcií, ako napríklad funkciu perpetual obchodovania MAX, ktorá investorom umožňuje obchodovať až so 100-násobkom výšky ich počiatočnej investície. Okrem toho Millionero umožňuje obchodníkom použiť akúkoľvek kryptomenu ako obchodnú zábezpeku, čo môže pomôcť znížiť riziko a zvýšiť kontrolu nad investíciami.

Na záver možno povedať, že Millionero je ideálna platforma pre začiatočníkov v obchodovaní s kryptomenami, ktorí hľadajú finančnú slobodu. Vďaka jej používateľsky prívetivým funkciám a nástrojom môžu začínajúci obchodníci začať obchodovať s dôverou a dosiahnuť svoje finančné ciele. Ak teda hľadáte najlepšiu kryptomenovú burzu pre začiatočníkov, Millionero by rozhodne mala byť na vašom zozname!

Zaregistrujte sa na Millionero a začnite s obchodovaním s kryptomenami ešte dnes na ich oficiálnej webovej stránke! Ďalej sa s nimi môžete spojiť na Instagrame, Twitteri, LinkedIne a Facebooku, kde sa môžete pýtať otázky a získať nové informácie o aktualizáciach!