bitcoin-eth-xrp-696x333.jpg

Celý kryptomenový trh začína solídne ožívať. Vidíme to na organických číslach webov, raste vyhľadávania na Google alebo zvýšenom záujme o našu ťažbu a alternatívnom fonde pre kryptomeny. Do čoho by sme sa teda mali pustiť, aby sme boli v zisku?

BTC/USD

Začneme určite s Bitcoinom, ktorý má v máji halving a to je obrovská emocionálna mašina pre kryptomenových nadšencov, ktorí začnú narážať do Bitcoinu. Zvýšenie ceny môže vyvolať potom FOMO efekt prostredníctvom médií, ktoré začnú písať o výsledkoch na Bitcoine.

Denní graf BTC/USD
Denný graf BTC/USD

Mali by sme sa držať porekadla trend is your friend” a mať Bitcoin nakúpený. Ja som aktuálne all in BTC a čakám ešte na pridanie pozícií pre futures. Budem mieriť s futures kontraktmi na rezistenciu (zelená) na 9 800 USD a s HODL pozíciou na 11 000 USD. Jasne definované pravidlá sú základom na úspech.

ETH/USD

V článku pre portál kryptonovinky.com som ukazoval, že Ethereum v blízkej dobe dosiahne cenu 200 USD a máme to tu. Tesne pred bránami. Ethereum aj Bitcoin rastú, čo je pre nás, ktorí sme nakupovali ETH, úplne super a je to lepšia voľba, než samotný Bitcoin.

Denní graf ETH/USD
Denný graf ETH/USD

Ethereum bude vyhadzovať okolo 230 USD, lebo sa dostaneme s cenou na hranicu akumulačnej zóny a hrozí korekcia.

XRP/USD

Pri XRP sa aktuálne intenzívne rieši to, aby nebol cenným papierom. Ak sa tak stane môže dôjsť k masívnemu použitiu XRP pri transakciách v prípade amerických bánk.

Denní graf XRP/USD
Denní graf XRP/USD

Výstup z XRP k doláru mám nastavený niekde okolo pol dolára, čo je oproti Ethereu rozdiel v časovom horizonte. XRP je podľa môjho názoru časovaná bomba, aj keď sa to zástancom decentralizácie nemusí veľmi páčiť.

Falling wedge na grafe môže byť posunutá aj vyššie, napriek tomu opticky vidíme krásnu rotáciu grafu. Jeho rast voči doláru bude spojený s Bitcoinom, ale je veľmi pravdepodobné, že porastie aj XRP hodnota.

Čo držať nasledujúci kvartál?

Vo svojom alterfonde sa tento rok primárne sústredím na Bitcoin. K tomu som doplnil portfólio práve o Ethereu a XRP. Ako doplnok som pridal ešte BNB, kde verím, že cyklus Binance opäť začne s rastom obľuby Bitcoinu. Binance vycíti moment a pôjde zase s marketingom do hry. Okrem toho mám veľmi lacno nakúpený hardvér na ťažbu altcoinov, kde sa sústredím takisto na highcaps. Shitcoiny by som teraz obchodoval len pre rýchle zisky. Tento rok pozvoľna porastie Bitcoin aj highcaps.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Ing. Jan Čuraj.

Grafy Bitcoinu a Tesly se podobají jako vejce vejci – Je to možné?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance