15 nadchádzajúcich počiatočných ponúk mincí v roku 2023. Do ktorých krypto ICO je teraz najlepšie investovať?

Novinky Top kryptomeny ICO
Top kryptomeny ICO. Zdroj: metacade.io
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Investori, ktorí chcú maximalizovať svoje výnosy z kryptomien v roku 2023, sa pozerajú na jednu z najzaujímavejších a potenciálne lukratívnych počiatočných ponúk mincí (ICO), ktoré sú v tomto roku k dispozícii.

S ICO môžu investori nájsť na kryptotrhoch veľkú hodnotu a poskytnúť novým projektom dostatok počiatočných prostriedkov, aby sa mohli rozbehnúť.

Tu je 15 najlepších ICO v roku 2023:

 • Shiba Memu (SHMU)
 • Chancer (CHANCER)
 • AltSignals (ASI),
 • Metacade (MCADE),
 • Metablaze (MBLZ),
 • Artyfact (ARTY),
 • ALINK AI (ALINK),
 • OptionBlitz (BLX),
 • Vivi (VIVI),
 • ASTL (ASTL),
 • Moovy (MOIL),
 • ProjectNexus (XOXO),
 • WeSendIt (WSI),
 • Heroes of Mavia (MAVIA),
 • Kryptview (KVT),

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to Vaše rozhodnutie, na Vaše vlastné riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

1. Shiba Memu — Roztomilá meme minca poháňaná umelou inteligenciou

Čo je Shiba Memu?

Shiba Memu je úplne nová meme minca, ktorá berie trh útokom. Na rozdiel od väčšiny meme coinov má v sebe Shiba Memu zabudovanú užitočnosť, pretože kombinuje silu kryptomeny s umelou inteligenciou. Inšpirovaná rozkošným a milým japonským psíkom Shiba Inu sa Shiba Memu líši od kryptomien ako Dogecoin a Floki Inu, ktoré sa spoliehajú na počiatočný ošiaľ vytvorený celebritami, ako je Elon Musk. Investori Shiba Memu však vrtia chvostom, keď si uvedomia, aké silné môže byť toto šteniatko.

Shiba Memu, ktorý sa neuspokojí s tým, že je jednoducho rozkošným maskotom, využíva spracovanie prirodzeného jazyka, strojové učenie a ďalšie nové technológie, aby 24 hodín denne 7 dní v týždni hľadal na internete akékoľvek zmienky o sebe, či už na sociálnych médiách alebo fórach. Potom analyzuje sentiment akéhokoľvek vyhlásenia, videa alebo obrázkov a uvádza sa na trh a podľa toho interaguje, aby zaistil, že sa akékoľvek negatívne informácie stanú pozitívnymi. Neustále sa učí a zdokonaľuje sa tak, aby sa stal vlastnou marketingovou veľmocou. To je ale dobrý chlapec!

To však nie je všetko. Shiba Memu má jedinečný predpredaj, vďaka čomu je jednou zo vzácnych mincí. Každý deň sa cena SHMU zvýši o $0,000225, čo investorom poskytuje okamžitú návratnosť investícií hneď, ako si kúpia tokeny. Predpredaj sa začal v prvý deň s cenou 0,011125. Dômyselní investori, ktorí využili túto fantastickú príležitosť v prvý deň, môžu očakávať, že do konca predpredaja v 60. deň zaznamenajú šialený celkový nárast o 119,33 %, pretože cena dosiahne závratných 0,0244 $! Je jasné, že každý, kto chce zarobiť peniaze v kryptosfére, by si mal čo najskôr kúpiť SHMU a dosiahnuť tak maximálne zisky.

S trhom s meme coinmi, ktorého hodnota vystrelila z nuly na viac ako 20 miliárd $ za niečo vyše dvoch rokov, je jasné, prečo by Shiba Memu mohla mať takú potenciálnu hodnotu a nakoniec sa stať najlepším psom. Jeho hodnota bude stúpať rýchlejšie ako u chrta na pretekoch a môže sa stať najväčším psom svorky, ako je nemecká doga, ktorý prerastie ostatné meme mince, takže budú také malé ako čivavy. Vďaka spojeniu umelej inteligencie a roztomilého, zapamätateľného maskota, Shiba Memu dosiahne výšin. Staňte sa špičkovým psom a investujte do SHMU!

>>> Viac informácií, vrátane toho, ako kúpiť SHMU, nájdete tu <<<

2. Chancer – Token, ktorého cieľom je revolúcia v stávkovom priemysle

Čo je Chancer?

Chancer, úplne nová kryptomena, už mení situáciu a niet divu, že o nej hovorí mnoho investorov a nadšencov stávkovania. Cieľom Chanceru, ktorý je nápadom podnikateľských bratov Adama a Paula Kelbieovcov, je otriasť stávkovým priemyslom a poskytnúť  platformu, ktorá je v úplnom rozpore s tradičnými stávkovými kanceláriami a herňami. Táto decentralizovaná aplikácia na prediktívne trhy založená na blockchaine odstraňuje potrebu tretej strany a vytvára úplne peer-to-peer (P2P) stávkový systém, ktorý používateľom dáva možnosti.

Chancer je vo svete stávkovania unikátom. Namiesto obmedzovania používateľov na športové stávkovanie môžu používatelia staviť na akýkoľvek druh udalosti, od malej stávky medzi priateľmi až po globálne virálne stávky na niektoré z najväčších udalostí, ako je finále Ligy majstrov, Oscary alebo dokonca prezidentské voľby v USA. Možnosti a stávky sú nekonečné! Chancer využíva technológiu WebRTC od spoločnosti Google a umožňuje používateľom tieto udalosti vysielať naživo a komunikovať s ostatnými stávkujúcimi z celého sveta.

Silou platformy je jej token, CHANCER. Všetky stávky sa uzatvárajú a vyplácajú v tokene CHANCER. Pre stálych používateľov sú k dispozícii zľavnené poplatky. Okrem toho, Chancer organizuje rozsiahlu súťaž, kde môže 10 šťastných holderov vyhrať podiel z neuveriteľných 100 000 $ v tokene CHANCER!

Vzhľadom na to, že stávkový priemysel v minulom roku dosiahol hodnotu viac ako 63 miliárd $ a očakáva sa, že do roku 2030 vzrastie na viac ako 150 miliárd $, to vyzerá tak, že je Chancer v dobrej pozícii na to, aby ovládol značnú časť trhu. Prvýkrát je na strane stávkarov stávkové zariadenie, ktoré nemá obdoby. Múdri investori by si CHANCER mali kúpiť čo najskôr, kým je ešte v predpredaji a s  možnosťou vyhrať darček. Odborníci sa domnievajú, že po zverejnení dosiahne CHANCER značných výšin, takže je najlepšie investovať včas.

>>> Viac informácií, vrátane toho, ako kúpiť CHANCER, nájdete tu <<<

3. AltSignals (ASI) – zaujímavý token pre signály AI

Čo je AltSignals?

AltSignals je jedným z popredných poskytovateľov obchodných signálov na kryptotrhu, ktorý od spustenia platformy v roku 2017 už vygeneroval viac ako 1 500 obchodných hovorov. V priebehu rokov sa AltSignals etabloval ako vysoko dôveryhodný zdroj kvalitných obchodných informácií, ktorý pravidelne pomáha členom komunity maximalizovať ich ziskovosť a získava hodnotenie TrustPilot 4,9/5. Dosiahol to tím skúsených obchodníkov a najmodernejší nástroj obchodných indikátorov AltAlgo šitý na mieru.

Na oživenie svojich obchodných signálov AltSignals predstavuje súpravu nástrojov ActualizeAI, ktorá využíva najlepšiu mechaniku AI na to, aby pozdvihla obchodné signály platformy do novej dimenzie. Okrem tejto schopnosti AltSignals tiež predstavuje svoj nový natívny digitálny token ASI.

UpdateAI bude spracovávať svoje signály prostredníctvom prediktívneho modelovania pomocou algoritmov strojového učenia a spracovania prirodzeného jazyka (NLP). Pomocou historických trendov sa tieto údaje spresnia a členovia budú môcť zarobiť ešte viac peňazí.

UpdateAI bude k dispozícii pre držiteľov mincí ASI po jeho vývoji a tí, ktorí si zakúpia 50 000 tokenov, k nemu získajú doživotný prístup. To dáva držiteľom mincí ASI exkluzívny prístup k niektorým z najlepších dostupných obchodných signálov, pričom sa očakáva, že hodnota ASI v nasledujúcich mesiacoch a rokoch porastie.

Okrem toho, držitelia mincí ASI získajú prístup do klubu AI ​​Members Club, ktorý poskytne ďalšie príležitosti na získanie pasívneho príjmu prostredníctvom programu Innovate2Earn. Odmeňuje používateľov za poskytnutie spätnej väzby k funkciám vo fáze beta ich produkcie, získanie prístupu k najlukratívnejšiemu publiku a súkromným presale podujatiam.

ICO spoločnosti ASI bolo spustené začiatkom marca 2023 za cenu 0,012 USD. Táto hodnota sa však počas piatich fáz presale zvýši až na konečnú hodnotu 0,02274 USD, čo poskytne svojim prvým investorom jedinečnú príležitosť na vysoké výnosy 228 % počas životnosti ICO.

>>> Viac informácií, vrátane toho, ako kúpiť ASI, nájdete tu <<<

4. Metacade (MCADE) – ICO GameFi vyzerá sľubne

Čo je Metacade?

Metacade je úplne nová platforma v priestore GameFi s cieľom vybudovať najväčšiu virtuálnu arkádu založenú na blockchain, ktorá umožňuje hrať so zárobkom (P2E). Je to komunitné centrum, ktoré umožňuje fanúšikom hier, vývojárom hier a nadšencom kryptomien stretnúť sa a dozvedieť sa o GameFi.

Okrem toho, že si užívajú najnovšie a najlepšie nové hry P2E, môžu používatelia získať odmeny za sociálnu interakciu s komunitou, zdieľanie recenzií hier a alfa verzií a účasť na živých chatoch a podfórach v štýle Reddit.

Práve komunita je jadrom celej platformy Metacade, nič sa nerobí bez zohľadnenia potrieb tých najdôležitejších, teda jej členov. Na tento účel Metacade predstavuje rôzne kanály na speňaženie, ktoré môžu členovia používať mimo tradičnej mechaniky P2E spojenej s titulmi GameFi. Medzi ne patrí schéma Create2Earn, ktorá podporuje sociálnu interakciu, schéma stávkovania tokenov Compete2Earn a od 1. štvrťroka 2024 Work2Earn.

S poslednou z týchto iniciatív súvisí jedinečná funkcia Metacade, Metagrants. S Metagrants môžu vývojári získať kryptofinancovanie na vytvorenie najlepších a najzaujímavejších nových titulov výhradne pre Metacade. Vývojári môžu predložiť svoje nápady na nové hry, ktoré chcú produkovať. Tie sa potom zozbierajú a predložia komunite MCADE na hlasovanie. Najpopulárnejšie nápady idú do výroby s podporou kryptofinancovania vo forme Metagrants.

Táto schéma je založená na Work2Earn, čo vývojárom poskytuje skúsenosti, ktoré môžu pridať do ich životopisov, a pomáha im uchádzať sa o celý rad pracovných miest dostupných na pracovnej ploche Metacade. Okrem toho, program Metagrants poháňa komunitne zameranú myseľ Metacade, dáva svojim členom kontrolu nad tým, ktoré tituly idú do produkcie, pričom katapultuje platformu Metacade do popredia revolúcie GameFi.

>>> Viac informácií, vrátane toho, ako kúpiť MCADE, nájdete tu <<<

5. Metablaze (MBLZ) – Open source DeFi/GameFi so skvelým dizajnom

Čo je Metablaze?

Metablaze je ďalší nový token GameFi, ktorý spustil svoje ICO v máji 2022 s cieľom získať peniaze na vybudovanie jednej z najpôsobivejších a najambicióznejších hier založených na blockchain. Táto hra obsahuje škriatkov z NFT a pozostáva z dvoch fáz.

Minihra MetaMinez je časovo obmedzená strategická hra, v ktorej hráči vsádzajú žetóny, aby pomohli zlepšiť ťažobné zariadenia v natívnom metaverse Galaxia Blue. Druhá fáza obsahuje hĺbkový a bohatý naratívny engine, ktorý hráčom a postavám vo virtuálnom svete Galaxia Blue poskytuje bezkonkurenčné rozprávanie a nekonečné možnosti pre hráčov posunúť hru vpred. Jeho konečným cieľom je, aby sa Metablaze stal jednou z najväčších RPG v oblasti hrania založeného na blockchain.

Na rozdiel od väčšiny titulov GameFi, ktoré odmeňujú hráčov natívnym tokenom alebo stablecoinom, Metablaze používa ako žetóny odmeny iné digitálne mince, ako sú Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) alebo Solana (SOL).

Aby sme ubezpečili potenciálnych investorov o kvalite ich plánov a platformy, celý tím Metablaze predložil CertiK na úplnú kontrolu, ktorá bola pozitívne prijatá. Táto dôvera a vzrušujúce plány Metablaze otriasť blockchain herným sektorom MMORPG robia z MBLZ vzrušujúcu ICO príležitosť pre investorov na nákup práve teraz.

6. Artyfact (ARTY) – metaverse hra s ekonomikou „hraj a zarábaj” (PAE)

Čo je Artyfact?

Artyfact je prvá metaverse hra Web3, ktorá kombinuje hrateľnosť v kvalite AAA s bohatými možnosťami speňaženia, ktoré ponúka mechanika GameFi pomocou priekopníckeho modelu „hraj a zarábaj” (PAE). Používatelia artefaktov, známi ako občania, môžu hrať hry v kvalite AAA a zároveň získať natívny digitálny token ARTY, ktorý má niekoľko využití.

Používatelia môžu napríklad použiť svoje odmeny ARTY na nákup a obchodovanie s NFT, ako sú avatary, zbrane, virtuálne zápletky a iné digitálne aktíva na online trhu. Používatelia si tiež môžu vychutnať celý rad online zážitkov vrátane návštevy virtuálnych podujatí, digitálnych umeleckých výstav a virtuálnych módnych prehliadok.

Artyfact bude mať niekoľko herných módov, vrátane PAE deathmatch, battle royale módov, ARTY tokenov a bodov do hodnotenia, ktoré odomknú nové funkcie hry. Okrem toho môžu občania organizovať príležitosti na speňaženie svojich pozemkov s nehnuteľnosťami organizovaním virtuálnych zážitkov, ktoré môžu využívať ostatní občania. Cieľom platformy je spojiť influencerov a značky, aby im umožnila komunikovať so svojimi fanúšikmi priekopníckymi novými spôsobmi.

7. ALINK AI (ALINK) – otvorený a decentralizovaný trh pre služby AI

Čo je ALINK AI?

ALINK AI je decentralizovaná platforma s otvoreným zdrojom, ktorá poskytuje prístup k službám AI prostredníctvom technológie blockchain. Táto sieť umožňuje vývojárom uviesť svoje produkty AI a sprístupniť ich bezplatne komukoľvek s online pripojením. Dostupné služby siahajú od najjednoduchšieho algoritmu umelej inteligencie až po kompletné, plne funkčné, komplexné riešenia.

Niekoľko kľúčových komponentov spolupracuje na zlepšení tejto decentralizovanej siete služieb AI, pričom všetky sú riadené hlavným cieľom vytvoriť funkčný, škálovateľný systém, ktorý je otvoreným zdrojom a zároveň spĺňa regulačné a zákonné požiadavky.

Natívny token ALINK je prostriedkom výmeny na tejto platforme a prostredníctvom neho si môžu používatelia zakúpiť program alebo službu s podporou AI, ktorá najlepšie vyhovuje ich potrebám. Tieto transakcie prebiehajú na trhu platformy, ktorá pôsobí ako sprostredkovateľ medzi poskytovateľmi údajov a spotrebiteľmi, čo im umožňuje vykonávať transakcie efektívne, spoľahlivo a bezpečne.

8. OptionBlitz (BLX) – Decentralizovaná platforma sociálneho obchodovania

Čo je OptionBlitz?

OptionBlitz je obchodná platforma postavená na blockchain Ethereum vrstvy 2 s riešením škálovania Arbitrum, ktoré používateľom OptionBlitz poskytuje vysoko citlivý zážitok. Táto platforma ponúka obchodné opcie, ktoré sa špecializujú na nulté denné opcie s dobou platnosti od 10 sekúnd do 24 hodín.

Ponúka niekoľko komerčných produktov. Patria sem klasické možnosti, digitálne možnosti a jeho vlajkový produkt Turbos. Turbos je vôbec prvý decentralizovaný produkt, ktorý zasiahol svet Web3 a kombinuje silu pákových certifikátov a trvalých swapov. Zdá sa, že ďalšie funkcie sociálneho obchodovania, ako napríklad živé správy, posunú sektor DeFi vpred.

BLX ICO sa otvorilo koncom februára za 0,10 USD za token a má mäkkú hornú hranicu 1,2 milióna USD. Býčí obchodníci budú mať zaručený prístup k bezplatným obchodným signálom na OptionBlitz, keď si nárokujú svoje tokeny po skončení ICO, spolu s niekoľkými ďalšími exkluzívnymi funkciami, ktoré im pomôžu robiť ziskové obchodné rozhodnutia.

9. Vivi (VIVI) – decentralizovaná platforma na zdieľanie videa

Čo je VIVI?

VIVI je úplne nová decentralizovaná platforma pre tvorcov krátkeho video obsahu, aby mohli zdieľať svoje výtvory a získavať odmeny. VIVI je jednou z najnovších platforiem na zdieľanie videa, kde môžu diváci speňažiť svoj čas online.

Na rozdiel od centralizovanejších aplikácií, ako je YouTube, ktoré prešli z krátkych videí na dlhší obsah, VIVI sa zameriava na krátke videá zamerané na prilákanie influencerov na platformu. Jeho cieľovou demografickou skupinou sú ľudia, ktorí radi zverejňujú návody na líčenie alebo varenie v ľahko konzumovateľných kúskoch.

Ďalšou dôležitou vlastnosťou ponuky VIVI sú okuliare NFT, ktoré zlepšujú vizuálny zážitok spotrebiteľov a zároveň im umožňujú získavať pri sledovaní žetóny VRV a VIVI.

V plánoch VIVI je implementácia VIVI Sport a VIVI Live Stream, čím sa zvýši atraktivita celej platformy a vybuduje sa ďalšia využiteľnosť natívneho tokenu VIVI. S decentralizovanou štruktúrou, ktorá sa presúva do sféry živého vysielania a športových stávok, VIVI sľubuje používateľom spravodlivé a bezpečné prostredie.

10. ASTL (ASTL) – infraštruktúrny projekt investujúci do ťažby kryptomien

Čo je ASTL?

Spustený v júni 2022 súkromnou spoločnosťou Astol Advanced Limited so sídlom v Hong Kongu, každý predaný token ICO ASTL zbiera peniaze na podporu pohybu spoločnosti. Držitelia tokenov ASTL sú priťahovaní prísľubom stabilného pasívneho príjmu získaného ťažbou nových kryptotokenov.

Astol má diverzifikované portfólio kryptomien, ktoré mu pomáha kompenzovať výkyvy na trhu ovplyvňujúce rôzne meny, čím udržuje straty na minime. Každý token ASTL je podporovaný určitým množstvom centrálne riadeného výkonu ťažobného počítača projektu, čo znamená, že investori si nemusia prenajímať ani kupovať ťažobný hardvér. Namiesto toho môžu nečinne sedieť, kým ich investícia urobí ťažkú ​​prácu za nich.

Token ASTL sa predáva ako vynikajúci a prístupný vstupný bod do ťažby kryptomien pre tých, ktorí sú v kryptosvete noví, pretože nie sú potrebné žiadne predchádzajúce znalosti o silných a slabých stránkach každej mince.

ASTL ICO ponúka tri balíčky pre investorov, ktorí chcú kúpiť tieto tokeny, pričom presale je predĺžený do konca decembra 2023. Sú ľahké, klasické a bohaté a pohybujú sa od 100 do 5 000 USD. Čím významnejšia je počiatočná investícia, tým väčší je potenciálny výnos.

11. Moovy (MOIL) – unikátna platforma Drive2Earn spúšťa ICO v marci 2023

Čo je Moovy?

Moovy je prevratný kryptomenový projekt Drive2Earn, ktorého cieľom je prepojiť svet sociálnych sietí a online hier. Technológia blockchain a mechanika DeFi a GameFi umožňujú používateľom jazdiť na skutočných autách a získavať kryptoodmeny a zároveň si rozširovať okruh priateľov.

Jedinečná infraštruktúra Drive2Earn umožňuje používateľom zarábať tokeny MGAS počas jazdy, ktoré je možné následne vymeniť za nákup položiek v ekosystéme GameFi alebo ich vymeniť za fiat menu. Nové funkcie, na ktorých sa pracuje, zahŕňajú herné udalosti, ako sú nájazdy, turnaje a zlaté nájazdy, ktoré ponúknu lukratívnejšie odmeny.

Systém avatarov ekosystému Moovy ponúkne používateľom plne pohlcujúci zážitok, v ktorom môžu využiť svoje jedinečné schopnosti na pokrok v hre. Napríklad ako mechanici môžu používatelia stavať vozidlá na mieru a opravovať tie existujúce. Environmentalisti budú medzitým chrániť prírodné zdroje platformy a zároveň skúmať nové technológie šetrné k životnému prostrediu.

Úplne nový krok vo vývoji GameFi Moovy dúfa, že jeho nadchádzajúce ICO ho postaví do popredia zážitku z jazdy na Web3.

12. ProjectNexus (XOXO) – platforma TradFi využívajúca silu blockchain

Čo je ProjectNexus?

ProjectNexus je úplne nová platforma, ktorej cieľom je narušiť tradičné trhy s nehnuteľnosťami a burzami využitím sily blockchain na decentralizáciu a demokratizáciu týchto vopred vybraných konvenčných finančných produktov.

ProjectNexus, poháňaný natívnou menou XOXO, poskytuje niekoľko rôznych služieb, ktoré by mohli mať revolučný vplyv na to, ako obchodníci budujú svoje portfóliá TradFi. Okrem poskytovania prístupu k nehnuteľnostiam, derivátom a príležitostiam na investovanie do kryptomien má Nexus funkciu mikropôžičiek, ktorá poskytuje bezpečnosť pre používateľov, ktorí majú krátkodobý nedostatok hotovosti.

Mechanika tejto platformy generujúca zisk umožňuje používateľom využívať tokeny nehnuteľností, kryptomeny a akcie v reálnom svete jednoduchým spôsobom, ktorý je prístupný len pomocou decentralizovanej siete. V dôsledku toho sa finančné investície mohli otvoriť úplne novému masovému publiku, pre ktoré boli takéto balíčky predtým nedostupné.

13. WeSendIt (WSI) – decentralizované riešenie na zdieľanie a ukladanie súborov

Čo je WeSendIt?

WeSendIt je nová služba Web3, ktorá využíva blockchain na poskytovanie decentralizovaného zdieľania súborov a možností ukladania v cloude. Nová verzia 3.0 tejto platformy umožňuje používateľom zarábať pasívny príjem s tokenizovanými odmenami zakaždým, keď použijú sieť na odosielanie údajov.

Token BEP-20 WSI je možné vymeniť za rôzne služby vrátane reklamy, škálovateľného ukladania dát a zliav na predplatné služieb. Ďalšie odmeny sú používateľom k dispozícii za odporúčanie platformy iným zákazníkom.

WeSendIt bol navrhnutý ako lacná, decentralizovaná alternatíva k drahším riešeniam centralizovaného zdieľania a ukladania súborov, ktoré ponúkajú technologickí giganti vrátane Amazonu, Google a Microsoftu. Na základe viac ako tridsiatich rokov skúseností v tomto odvetví už WeSendIt obslúžila viac ako tri milióny zákazníkov vo viac ako 150 krajinách.

S rastúcim dopytom po decentralizovaných riešeniach zdieľania súborov je ICO WSI jedinečnou príležitosťou na podporu dôveryhodného a etablovaného poskytovateľa služieb pri jeho vstupe do Web3.

14. Heroes of Mavia (MAVIA) — bojová platforma P2E s vysokým výkonom ICO

Čo je Heroes of Mavia?

Heroes of Mavia je vzrušujúca bojová platforma P2E, kde hráči budujú armády, opevňujú základne a zapájajú sa do vzrušujúcich bitiek proti ostatným hráčom, aby dobyli nepriateľské základne a zvýšili svoju silu. Hráči môžu získať žetóny RUBY ako odmenu za víťazstvo a postup v hre.

Žetóny RUBY je možné vymeniť za vylepšené zbrane, nové opevnenia základne a nové vojenské jednotky, ktoré každému používateľovi poskytnú silu pred začiatkom ďalšej bitky. Medzi herné funkcie patrí živé vysielanie bitiek a nástroj na správu partnerstva, ktorý používateľom umožňuje vyjednávať o vojenských alianciách a zároveň zarábať pasívny príjem.

Natívny token MAVIA, hoci nejde o zmennú menu, je základom pre rastúci rozvoj platformy, vrátane pravidelného vydávania nových zbraní NFT a iných digitálnych aktív, ktoré zvýšia použiteľnosť mince.

Heroes of Mavia prilákal na sociálnych sieťach počas svojho ICO veľkú sledovanosť, pričom prví investori sa snažili zožať čo najviac, pretože platforma sa rozširuje smerom k spusteniu motora Free2Play v 2. štvrťroku 2023.

15. Kryptview (KVT) – interaktívna decentralizovaná obchodná platforma Research2Earn

Čo je Kryptview?

Nová priekopnícka platforma Kryptview spoločnosti Research2Earn má za cieľ demokratizovať produkciu obchodných informácií tým, že povzbudzuje používateľov, aby skúmali iné kryptomeny, projekty a tokeny pred zdieľaním týchto informácií s inými investormi. Odmeny sa tu získavajú hodnotením, analýzou a kontrolou nových a zavedených kryptoprojektov.

Medzi ďalšie možnosti speňaženia patrí používanie „ocenení za výskum” uverejnených používateľmi na získanie informácií o konkrétnom zdroji. Všetky odmeny sú publikované a získavané v natívnom KVT coine, ktorý je základom všetkej aktivity v ekosystéme Kryptview.

Kryptview si kladie za cieľ byť prvou platformou, ktorá bude založená na výskume generovanom používateľmi a nie na výskume poskytovanom odborníkmi na krypto, čím sa vytvorí najväčšia svetová komunita obchodníkov s kryptomenami. S podporou veľkých mien v kryptopriemysle, ako sú The Blox a Matters, ponuka ICO spoločnosti KVT vo výške 12,5 % z celkovej ponuky tokenov poskytuje šikovným investorom skvelú príležitosť zarobiť, pretože táto komunita v nasledujúcich mesiacoch a rokoch rastie.

Nákup ICO a pomoc pri získavaní peňazí

Čo hľadať pri počiatočnej ponuke mincí

Pred zakúpením tokenu je v ICO potrebné zvážiť niekoľko vecí. Pamätajte, že ICO je začínajúci projekt, ktorý často nemá podporu zavedenej platformy.

Pozrite sa na webovú stránku a prečítajte si whitepaper. To pomôže určiť, či sú ciele realizovateľné. Znak uistenia možno nájsť v projektoch, ktoré samy seba a svoje projektové kódovanie predložili audítorským firmám blockchain, ako je CertiK, ktorá dôkladne skúma životaschopnosť projektu. To bude zahŕňať zákonnosť a tokenomiku platformy.

Nakoniec skontrolujte, či projekt vybudoval partnerstvá s existujúcimi veľkými podnikovými menami v oblasti technológií, financií alebo Web3. To je často dobrým znakom toho, či má alebo nemá podnik atmosféru uskutočniteľnosti.

Ako zistím, kedy sú spustené nové mince?

Niekoľko popredných webových stránok obsahuje kalendáre nadchádzajúcich ICO, ktoré pomáhajú investorom udržať si náskok pred zvyškom trhu, pokiaľ ide o spustenie nových zaujímavých mincí.

Výhody počiatočných ponúk mincí

Úspešné ICO poskytujú niekoľko výhod pre nové kryptomenové projekty aj investorov. Tie obsahujú:

 • Dostupné finančné prostriedky na podporu projektu, keď sa založí.
 • Prístup online uľahčuje investovanie s menším množstvom papierovania ako pri iných investíciách.
 • Poskytuje nové projekty s vysokou úrovňou likvidity pri ich spustení, čím sa znižuje riziko pre investorov.
 • Nízke ceny tokenov počas ICO môžu otvoriť potenciálne obrovské zisky pre prvých investorov.

Nevýhody počiatočných ponúk mincí

Iné ICO však tiež prichádzajú s niekoľkými potenciálnymi červenými vlajkami, ktorých by si investori mali byť vedomí. Tie obsahujú:

 • Kryptomeny sú notoricky nestále digitálne aktíva. Nové kryptomenové projekty sú ešte volatilnejšie, keď sa etablujú.
 • V dôsledku nedostatočnej regulácie môžu byť ICO podvodné.

Súvisiace časté otázky týkajúce sa kryptomien

Čo sú to kryptomeny?

Kryptomeny sú virtuálne aktíva vo forme digitálnych mincí, ktoré využívajú šifrovaciu technológiu z blockchain na overenie transakcií prostredníctvom súboru bezpečných podmienok, ako sú inteligentné zmluvy, ktoré riadia vytváranie nových mincí tvoriacich menu.

Niektoré kryptomeny sú decentralizované a väčšina sa o to usiluje, čo znamená, že nie sú pod kontrolou centrálneho centra, ako je banka alebo vláda.

Čo znamená ICO?

ICO znamená počiatočná ponuka mincí. ICO, často známy ako presale, je populárna metóda, ktorú blockchain startupy používajú na získavanie peňazí predtým, ako sa minca dostane na burzu kryptomien.

Súkromným investorom sa ponúka stanovený počet tokenov za pevnú zľavnenú cenu. Títo potenciálni investori sú odmenení vyššími potenciálnymi výnosmi, keď sa minca dostane na burzu.

Sú ICO nelegálne?

Hoci do značnej miery neregulované, počiatočné ponuky mincí sú úplne legálne. Všetky ICO však musia prejsť Howeyho testom, ktorý určila Americká komisia pre cenné papiere a burzu (SEC), aby sa zistilo, či je ICO investičným nástrojom.

Je ICO coin dobrou investíciou?

ICO kampaň môže byť jedným z najlukratívnejších spôsobov investovania peňazí vďaka možnosti nakupovať tokeny za nízku cenu výmenou za potenciálne vynikajúce výnosy.

S ICO je však spojené vysoké riziko, pretože niekedy majú malú podporu z prebiehajúceho projektu.

Kde si môžem kúpiť ICO krypto?

Najlepší spôsob, ako kúpiť ICO krypto, je zaregistrovať sa na ICO cez webovú stránku mince a následne použiť príslušnú menu, napríklad Bitcoin (BTC) alebo Ethereum (ETH), v kryptomenových peňaženkách na rezervovanie nových tokenov v presale.

Ktoré sú považované za 2 najlepšie ICO v roku 2023?

Pre dôvtipného investora je v roku 2023 k dispozícii niekoľko vzrušujúcich ICO, pričom Chancer token môže byť  najlepšou možnosťou ICO, ako tento rok dosiahnuť veľký úspech. Druhým je coin Shiba Memu SHMU.

Aký je hlavný rozdiel medzi ICO a IPO?

Primárny rozdiel medzi ICO a Initial Public Offering (IPO) je v tom, že ICO je presale udalosť otvorená pre vybranú skupinu súkromných investorov. Na rozdiel od toho, počiatočná verejná ponuka je príležitosťou na získanie finančných prostriedkov pred predajom, ktorá je k dispozícii verejnosti.

Čo sa stane s fondom ICO?

Peniaze získané z ICO sú rezervované, kým projekt nedosiahne svoje ciele financovania, vtedy sa prostriedky uvoľnia a investori si nárokujú svoje tokeny. Prostriedky sa vrátia investorom, ak projekty ICO nezískajú peniaze na splnenie svojho cieľa.

Autor:
Ľuboš Kovár
Ľuboš Kovár

Kryptomenám sa venuje už od strednej školy. Za niekoľko rokov vybudoval z Kryptomagazínu najväčší kryptomenový a zároveň ekonomický magazín na Slovensku.