Zmenáreň XRParrot oslavuje – O aký úspech ide?

BITmarkets BITmarkets

Wietse Wind, zakladateľ XRP TipBot a XRParrot, ktorý je zároveň aj ich hlavným vývojárom, dnes oznámil nový míľnik jeho projektu XRParrot. Wind je dlhoročným podporovateľom XRP a bojuje o jeho adopciu rôznymi prostriedkami. Pred niekoľkými hodinami oznámil oslavujúci vývojár, že XRParrot práve dosiahol nový míľnik, keď prostredníctvom tejto zmenárne používatelia zamenili z EUR do XRP už 500 000€.

Toto je ďalším úspechom po tom, ako spoločnosť oznámila, že hneď po spustení si XRP komunita prostredníctvom XRParrot zmenila 50 tisíc eur v priebehu len troch dní. Tieto objemy síce nevyzerajú nijako ohromujúco, no projekt stále napreduje. A práve posledné udalosti sú znakom toho, že Wind to so svojím projektom aj naďalej myslí vážne.

XRParrot v priebehu januára zároveň zvýšila denný limit pre konverziu z pôvodných 500 libier na aktuálnych 2000.

Aktuálnu hodnotu XRP nájdete tu.

Poznáte túto zmenáreň? Vyskúšali ste ju už niekedy?

Čítajte ďalej:

Nasdaq ku svojim službám pridáva XRP Liquid Index

Zdroj:todaysgazette.com

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.