Brad Garlinghouse SEC vs. XRP

Súdny spor medzi americkou regulačnou autoritou SEC  firmou Ripple kvôli údajnému predaju neregistrovaných cenných papierov v hodnote $1,3 miliardy trvá už dva mesiace. CEO Ripplu Brad Garlinghouse sa včera pre Reuters rozhovoril a problémoch, na ktoré firma kvôli súdu narazila.

“Žaloba mala dopad na naše aktivity v USA, no v Ázijskom regióne sme nezaznamenali žiadne problémy.”

Môže vás zaujímať: Ripple má odteraz sídlo vo Wyomingu – Vieme prečo!

Ripplu sa v Ázii darí vďaka jasne stanoveným pravidlám a dobrému vzťahu s regulátormi

Najväčší trh je teda spoločnosti naďalej otvorený a naťahovačky s regulátormi v USA ázijské firmy banky podľa všetkého veľmi netrápia. Ripple tak naďalej pokračuje v ponúkaní svojho transakčného systému bankám.

Podľa Garlinghousa za to firma vďačí svojmu dobrému vzťahu s regulátormi v tomto regióne.

“Naďalej úspešne podnikáme v Ázii a Japonsku, pretože na týchto trhoch sú (narozdiel od USA) jasne stanovené pravidlá ohľadom kryptomien.”

Brad Garlinghouse teda Amerike neprikladá veľkú vážnosť a pozastavenie obchodovania tokenu XRP v USA podľa neho nemá veľký dopad. XRP zalistovalo 200 obchodných platforiem po celom svete a 95% volume bolo mimo USA.

Chcete vedieť viac o konflikte Ripplu s SEC? Všetko, čo potrebujete vedieť, nájdete v tomto článku:

Všetko čo potrebujete vedieť o žalobe SEC na Ripple – za koľko sa oplatí nakupovať XRP?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre