Xiaomi ponúka zaujímavé produkty – Toto sú najlepšie z nich!

0

Výrobcu Xiaomi pozná určite každý. Táto značka sa preslávila najmä kvalitnými mobilnými telefónmi, ktoré majú skvelý pomer cena/kvalita. Xiaomi však nie sú len smartfóny, ale aj množstvo iných, niekedy až bizarných produktov. V tomto článku vám predstavíme podľa nás najlepšie produkty z dielne Xiaomi, ktoré si môžete kúpiť. Poďme na to!

1. Xiaomi Mi 9

Ako inak, začneme zástupcom z radu smartfónov Xiaomi. Konkrétne sa jedná o model Mi 9T Pro. Jedná sa o výkonný mobilný telefón s netradičným dizajnom – spoznáte ho podľa absencie prednej kamery v displeji. Kamera je totiž zabudovaná vnútri telefónu a pri použití sa vysunie z tela telefónu. Jedná sa o 20MP fotoaparát, pričom na zadnej strane telefónu nájdete rovno 3 – 48MP, 8MP a 13MP fotoaparáty. Viac špecifikácii, ako aj predajcu tohto telefónu nájdete nižšie.

Mobilný telefón Xiaomi Mi 9T Pro

2. Vodotesný mini reproduktor Xiaomi

Druhým produktom v našom zozname je vodotesný mini reproduktor Xiaomi. Rozmerovo je naozaj malý – s ľahkosťou sa vám vojde do vrecka, pričom jeho hmotnosť je iba 75 gramov. Vzhľadom na rozmery by mohla byť otázkou kvalita zvuku – tá je však podľa recenzií zákazníkov viac než dobrá. Samozrejmosťou je pripojenie bluetooth. Viac špecifikácií tohto reproduktora, ako aj predajcu nájdete v odkaze nižšie.

Vodotesný mini reproduktor Xiaomi

3. Xiaomi Mijia robotický vysávač

V našom zozname sa našlo miesto aj pre tohto zástupcu vysávačov z dielne Xiaomi. Konkrétne sa jedná o robotický vysávač Mijia, ktorý ovládate pomocou Wifi a vlastnej aplikácie. Recenzie zákazníkov opäť hovoria jednohlasne – skvelá kúpa, plné odporúčanie a spokojnosť. Batéria má výdrž v rozmedzí 2 až 2 a pol hodiny, takže pokiaľ neplánujete vysávať hangár na letisku, tak výdrž bohate postačí. Viac špecifikácií pre tento robotický vysávač, ako aj predajcu nájdete v odkaze nižšie.

Robotický vysávač Xiaomi Mijia Robot Vacuum Cleaner

4. Elektrická kolobežka Xiaomi

Posledným zástupcom v dnešnom výbere v našom zozname určite nesmie chýbať. Jedná sa o populárnu elektrickú kolobežku Xiaomi, ktorú ste už určite niekde videli naživo, pretože sú veľmi obľúbené. Na druhej strane všeobecne elektrické kolobežky sú pre mnohých tŕňom v oku, ale o tom dnešný článok nieje. Čo sa týka parametrov, tie sú jasné. Doba nabíjania je približne 5 hodín. Na plné nabitie prejde zhruba 30 kilometrov, čo je viac než postačujúce. Hmotnosť celej kolobežky je 12,5 kilogramu. Viac špecifikácií, ako aj odkaz na predajcu nájdete v odkaze nižšie.

Elektrická kolobežka Xiaomi

Zhrnutie

Snažili sme sa vybrať najpopulárnejšie produkty, ktoré Xiaomi ponúka. Všetky odkazy v tomto článku sú z najpopulárnejšie eshopu Aliexpress. V dobe vydania článku začína populárny Black Friday, takže v prípade záujmu môžete tieto, prípadné iné produkty nakúpiť oveľa výhodnejšie. Ak ešte nemáte účet na Aliexpress-e, môžete sa registrovať cez tento link, pričom dostanete ako bonus zľavové kupóny, ktoré môžete využiť pri nákupe.

Čo čítať ďalej?

Týchto 5 skvelých produktov môžete výhodne kúpiť cez Aliexpress!

Zdroj:
Aliexpress.com

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre