Whale ALERT – Spoluzakladateľ XRP práve dostal 19 miliónov XRP! Bude nasledovať pád?

0

Jeb McCaleb je jednou z najznámejších krypto-veľrýb. AKo spoluzakladateľ XRP sa dostal k slušným peniazom a v rokoch 2014-2019 na trhoch predal viac než miliardu XRP tokenov. Celkovo si tak privyrobil slušných 136 miliónov dolárov. Je tiež známy ako hrozba pre Stellar a drží veľké objemy ďalších kryptomien.

Tento kontroverzný človek práve získal ďalších 19 miliónov XRP tokenov v celkovej hodnote 5,6 miliónov dolárov. To je podstatne viac, než likvidita tokenu na najväčších trhoch. AK by sa rozhodol svoju kôpku okamžite predať,poriadne by tým zamával cenou tretej najväčšej kryptomeny.

Jeb však tieto tokeny nesmie okamžite predať. Podpísal totiž zmluvu, podľa ktorej môže svoje provízie predávať pomaly za trhovú cenu. Nemal by tak spôsobiť dump.

Môže vás zaujímať: PREDIKCIA – Bitcoin v roku 2020 rastie – kedy príde prvá veľká korekcia?

Stále je tu však možnosť, že trh spanikári a XRP tak predčasne ukončí bullrun, ktorý vyniesol cenu tokenu až na súčasných 28 centov.

1D XRP/USD - BitstampDnes sme už zaznamenali menší pokles ceny XRP, nejde však o nič neobvyklé. Po šiestich dňoch neustáleho rastu predsa musí nasledovať aj korekcia.

XRP v poslednej dobe zažíva úspechy aj v Mexiku. Obchoduje sa tam viac, než Bitcoin. Dôvod je jednoduchý. Stále viac sa využíva na prevody cez hranice medzi Mexikom a USA. Najviac na tom kapitalizuje lokálna burza Bitso, ktorá sprostredkováva tieto prevody, rovnako ako aj následnú zmenu XRP za mexické peso.

Viac o situácii v Mexiku nájdete v našom článku

XRP má v Mexiku väčšie volume než Bitcoin – Viete prečo?

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre