Využili ste nejak karanténu? Svet sa čistí, urobte to aj vy

0

Planéta Zem zažíva veľkú očistu. Po desaťročiach má konečne na chvíľku relatívnu „pauzu“ od ľudí. Zatiaľ čo my sme zalezení vnútri, príroda sa vracia. Zatiaľ je síce sucho, no až sa viac rozprší, začne prekvitať.

Ako vnímate túto karanténu? Je to pre vás záťaž navyše? Obmedzenie slobody? Nemôžete robiť to, čo by ste chceli? Určite je to pre všetkých veľká zmena, no mnoho známych mi potvrdilo, že zmena k lepšiemu. Konečne voľno, konečne pokoj.

Je to paradoxné, no vďaka koronavirusu dostali mnohí to, po čom už dlho túžili. Pauzu od každodenného ruchu. Svet dostal dovolenku. Takmer každý teraz podstatne menej pracuje a viac času trávime doma. S rodinou? So susedmi? Či sami? Nech už je to ako chce, túto výnimočnú príležitosť by sme mali využiť a urobiť niečo produktívne.

Opraviť dom, dvor, počítač, poličku, seba… nejak sa rozvíjať… vyjsť si trochu do prírody…
A samozrejme pri tom dodržať všetky bezpečnostné zásady.

Uvoľniť sa, popremýšľať, stráviť trochu času sám so sebou. Urobiť to, čo sme už dlho odkladali, pretože.. nebol čas…….

Urobiť niečo aj pre svoje zdravie. Ak sa potvrdí to, čo vravia mnohí, koronavirus proste neodíde a každý sa s ním bude musieť popasovať. Alebo aspoň veľká časť obyvateľstva. Teraz si musíte variť sami. Tak si varte zdravo! Očistite sa trochu od chemikálií, ktoré výrobcovia pchajú do každého hotového jedla a polotovaru…

Jednoducho, urobte to čo ste vždy chceli, ale nikdy ste na to nemali čas

A pošlite tento článok vašim priateľom. Nech tiež urobia niečo, čo neustále odkladali.

Priority a čas – Nepremárnime svoj život naháňaním tieňov

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre