Výsledky ankety – Za ktoré kryptomeny ste najviac hlasovali?

1
anketa trading11 top kryptomena 2019

Pred týždňom sme spustili veľkú anketu, v rámci ktorej sme vám, našim čitateľom, dali možno hlasovať za kryptomenu/token s najväčším potenciálom do roku 2019. Nakoniec sme dostali neuveriteľných 1 432 hlasov a výsledky sú naozaj veľmi, veľmi zaujímavé.

Pravidlá ankety vyzerali takto:

  • Každý môže vybrať 1 – 5 coinov
  • Hlasovaním za Tether tvrdíte, že žiadna kryptomena nebude v pluse
  • Anketa končí 11. 1. 2019 o polnoci

Výsledky

Poďme teda zhodnotiť výsledky ankety.

1. miesto

Na prvom mieste sa s 495 hlasmi umiestnil token XRP od spoločnosti Ripple. To nás dosť prekvapilo, keďže XRP sa v kryptokomunite vo všeobecnosti neteší veľkej obľube. V ankete zaň pritom hlasovala viac než tretina ľudí!

XRP rozhodne má potenciál a my sme veľmi zvedaví, čím nás prekvapí v nadchádzajúcom roku.

2. miesto

Druhé miesto obsadil Bitcoin. Dostal od vás úctyhodných 435 hlasov. Popravde sme si mysleli, že Bitcoin dopadne horšie, a mnohí z vás uprednostnia altcoiny. Aj táto anketa ukazuje, že sila Bitcoinu je v tom, že ho každý pozná, a väčšina ľudí mu fandí.

3. miesto

Na treťom stupienku máme Ethereum. Druhá najväčšia kryptomena podľa kapitalizácie od vás získala 381 hlasov.

4. miesto

Naozaj sme nečakali, že na štvrtom mieste uvidíme TRON. Tento coin od vás dostal 350 hlasov.

5. miesto

Prvú päťku obsadil Litecoin, ktorý si aj napriek obrovským prepadom v roku 2018 udržal náklonnosť ľudí. Či však má táto kryptomena skutočne nejaký potenciál, alebo po čase jednoducho zmizne, to zatiaľ nie je úplne jasné.

Ďalšie výsledky

Zvyšok výsledkov si môžete pozrieť priamo v ankete. Nebudete už síce môcť hlasovať, ale je fajn pozrieť sa, kde skončili vaši obľúbenci.

Všetky výsledky nájdete tu

Každopádne, sme veľmi radi, že táto anketa skončila úspechom. Naozaj sme nečakali takú vysokú účasť. V budúcnosti plánujeme ďalšie zaujímavé ankety. Všetky nájdete v záložke ANKETY v menu na Trading11.

A čo vy? Čo hovoríte na výsledky tejto ankety?

trading11 ankety

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Libor Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Libor
Guest
Libor

Divné…najväčší potenciál by mali mať najnovšie projekty, a nie starí harcovníci. BTC si už svoj potenciál vyčerpal v roku 2017 ako Superstar. A Litecoin má asi najväčší potenciál na zánik. No, ale ako anketa pre fanúšikov..môže byť !