[Video] Jordan Peterson – Nájdite zmysel svojho života

0

Uuuuuu. Ja viem. Ťažká téma takto na nedeľnú noc, však? Dokonca sa dá povedať, že ťažká téma na úplne hocikedy. Aký je zmysel života? Aký je Váš zmysel života? Neviete odpovedať na tieto otázky? Nevadí. Nie ste sami. A to ani zďaleka. Aj keby ste si nič z tohto videa nezobrali, určite je zdravé sa aspoň raz za čas zamyslieť nad tým, prečo sme tu a aké je naše poslanie a zmysel nášho života tu na Zemi.

Poslanie nášho života

Každý máme iné. To je bezpochyby. Netreba preto zúfať, ak ste naň ešte neprišli, určite sa tak raz stane. Ale ak tomu chcete dopomôcť, zamyslite sa tak, ako vám radí Jordan Peterson vo videu. Viem, že vôbec nejde o jednoduché video (nielen obsah, ale aj angličtina je pomerne náročná). Avšak určite vás môže posunúť ďalej, otvoriť oči alebo aspoň pomôže získať perspektívu.

Pri osobe Jordana Petersona sa však musím pozastaviť a povedať o ňom viac. Ide totižto o aktuálne jedného z najznámejších psychológov na svete. Máva prednášky pravidelne po celom sveta a mnoho z nich sa šíri aj internetom. Jeho často trošku kontroverzné názory spôsobujú, že sa stal akousi „rockovou“ hviezdou, ktorá je v diskusiách často osočovaná, chytaná za slovíčka a sem tam aj urážaná.

A práve preto má aj veľa odporcov. Jeho názory vedia poriadne zabolieť istú časť ľudí. Avšak je iba na vás, či s ním súhlasíte alebo nie. Jeho prednášky sú totižto celosvetovo rozšírené a stávajú sa stále väčším fenoménom. Táto vyšla iba dnes a preto máte možnosť si pozrieť dané video medzi prvými.

Čo si o jeho názoroch myslíte? Pomohol vám nejako Jordan Peterson, alebo ide podľa vás iba o prázdne reči?

Čo pozerať ďalej:

VIDEO Budúcnosť peňazí – Andreas Antonopoulos o tom, ako vidí moderný svet kryptomien

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.