VIDEO analýza – Trh krváca – Napätie na Bitcoine by sa dalo krájať

1
Nervozita na Bitcoine by sa aktuálne dala krájať. Keď sa pozrieme na tradingview opäť začínajú naskakovať katastrofické scenáre s pádom pod 8 000 USD. Mike dnes ráno pripravil video pre platených členov Crypto Kingdom signálov, kde rozoberá aktuálnu situáciu na Bitcoine.
Okrem dôkladnej analýzy Bitcoinu a jeho dominancie pripravil Mike aj aktuálne nastavenie grafov pre highcapové altcoiny okrem zistenia korelácie.

Za posledných 48 hodín sme vydali aj niekoľko ankiet, kde sme sa členov pýtali, čo si aktuálne myslia o situácii na Bitcoine, konkrétne ide o tieto otázky:

  • Ako sa vám páčilo video na BK indikátor? Radi by ste ďalšie?
  • Čo očakávaš od Bitcoinu?
  • Ako aktuálne vyzerá tvoje portfólio?
  • Čo robíš na kryptomenách v čase stagnácie?

Odpovede našich členov v signáloch nájdeš práve vo videu hore.

Túto analýzu pre vás vytvoril Michal Majzlík – hlavný trader Crypto Kingdom. Táto spoločnosť v súčasnosti poskytuje najlepšie signály v Česku a na Slovensku. TU nájdete našu recenziu tejto služby.

Disclaimer/Táto analýza slúži len pre prehľad a popularizáciu. Nejde o investičné poradenstvo. Za prípadné straty neručíme.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Samuel S.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance