Veľký hack slovenskej burzy – Zmizli coiny za $1,6 milióna

1

Viete ako zarobiť 4-5% mesačne?

Zúčastnite sa nášho webináru:

Poznáte slovenskú burzu Eterbase? Ide o zaujímavý tuzemský projekt s neslávnym (pravdepodobne) koncom. Slováci mali, podobne mnoho búrz  minulosti, problém so zabezpečením a vyšlo ich to poriadne draho. Hackerom sa z walletiek podarilo ukradnúť kryptomeny v celkovej hodnote 1,6 milióna dolárov!

Burza to v pondelok oznámila na svojom telegrame. Peniaze klientov sú tak nenávratne preč. Hackeri sa ukradli všetky Bitcoiny, Ethery, XRP, Tezos, Algorand a TRON tokeny. Burza adresy peňaženiek po hacku zverejnila v spomínanom telegram poste. Ďalšie detaily však bude špecifikovať, až sa celý incident poriadne vyšetrí.

Priemerné volume eterbasu pred hackom dosahovalo tri milióny dolárov. Zmenáreň už kontaktovala políciu a brata Matoviča.

Až sa dozvieme viac, budeme vás informovať.

Nezabudnite na dnešný stream!

O 18:30 sa pozrieme na zaujímavú situáciu na akciových trhoch a ukážeme, ako Bitcoin krásne predikoval ich prepad. Nenechajte si to ujsť!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Libor

Klasický hack exit scam !!! Nalákať klientov na otvorenie účtov, a potom sa nechať „hacknúť neznámym páchateľom“. A skončí to pri malých kryptoburzách ako vždy : ľutujeme, ale musíme končiť, ideme do konkurzu. Firma sa zlikviduje a týpci podvodníci o pár mesiacov spustia „nový projekt“ s podobným odrbávacím „know – how“ Etherbase, slovenská burza ? Len hlupák by tam držal svoj finančný kapitál.