Vakcína proti korone spôsobí pád Bitcoinu – Robert Kiyosaki

2

Svetoznámy finančný guru a autor knihy „Bohatý otec, chudobný otec“ Robert Kiyosaki nedávno na svojom Twitteri USA označil za zbankrotovanú krajinu s 28-biliónovým dlhom (28 000 000 000 000 $). Vyhlásil tiež, že ak sa objaví systémové riešenie pandémie koronavirusu (účinná vakcína), vzácne kovy a kryptomeny začnú padať, čo bude skvelá príležitosť na nákup.

I keď vakcína proti COVID-19 nemusí byť dokonalé riešenie, ako nedávno podotkol riaditeľ európskej kancelárie WHO. Ukazuje sa totiž, že vyvíjané vakcíny budú účinné iba pre niektoré časti obyvateľstva: WHO – Vakcína nemusí pomôcť, musíme sa naučiť žiť s koronavirusom

Robert Kiyosaki tvrdí, že prepad týchto komodít bude iba DOČASNÝ. Skutočným problémom USA totiž nie je koronavirus. Ten iba odhalil slabé miesta amerického systému. Skutočný problém predstavuje masívny $28-biliónový dlh, ktorý z veľkej časti vlastní Čína a $120 biliónov sociálnych povinností. Zlato, striebro a Bitcoin sú podľa Kiyosakiho najlepšie investície.

Kiyosaki v auguste odporúčal: Kupujte Bitcoin, než príde veľká banková kríza!

Buffett investuje do zlata a Kiyosaki bije na poplach

Veľkou indíciou v prospech kúpy Bitcoinu či vzácnych kovov je podľa Kiyosakiho aj nedávna investícia Warrena Buffetta. Berkshire Hathaway znižuje svoje pozície v bankovom sektore a kúpila akciu kanadského ťažiara zlata Barrick Gold. Buffett nedávno taktiež investoval do technologickej spoločnosti pred IPO. Ešte pred rokom by niečo také bolo nemysliteľné. A nezabudnime na investície do japonských obchodných domov. Zatiaľ tam putovalo 1% portfólia Berkshire.

Keiser v interview na adresu Warrena Buffetta povedal:

„Uteká preč od dolára, to je podľa mňa jasné. To, že jeden z najúspešnejších investorov sa zbavuje dolárov, by malo byť varovné znamenie.“

Známy komentátor Max Keiser si myslí, že Warren Buffett eventuálne začne nakupovať aj Bitcoiny (alebo skôr akcie zaujímavých BTC mining spoločností).

Záver – dúfajme, že vakcína bude úspešná

Modlime sa teda, aby bol vývoj vakcíny proti koronavirusu úspešný. Akciovým trhom to dá pekný boost, investori tak presunú svoj kapitál, Bitcoin a vzácne kovy vo výsledku začnú padať a to nám dá skvelú príležitosť nakúpiť pred ďalším parabolickým rastom.

Ten príde už na budúci rok a skončí až na 100 000 $! Tvrdí PlanB (čítať ďalej):

Je čas ísť na 100 000 $ !!! – tvrdí PlanB

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Br jdjdj

Držte už klapačky s celou vakcínou, vypočujte a pustite do éteru študovaných ľudí ich celé výskumy a nie kraviny a bohapusté lži.