Smartphone Samsung Galaxy S10
Smartphone Samsung Galaxy S10, zdroj: https://www.shutterstock.com/cs/g/Framesira

Peňaženka Samsung Blockchain KeyStore by mala fungovať ako „bezpečné a jednoducho použiteľné miesto na vaše kryptomeny“. Zaistí používateľom plnú kontrolu nad ich súkromnými kľúčmi a prostriedkami.

Ako by mal vyzerať Samsung Galaxy S10

Dizajn telefónu už pre väčšinu nie je prekvapením, ale naozaj bude mať novinka integrovanú peňaženku na kryptomeny? Vyzerá to tak, posúďte sami.

Minulý mesiac spoločnosť Samsung oznámila svoje plány uviesť blockchainový smartfón. Spoločnosť potvrdila, že by mohla Galaxy S10 ukázať už 20. februára na svojej výročnej akcii Samsung Unpacked. Smart telefón ešte nebol zverejnený, ale niektoré jeho funkcie sú už známe.

Predpokladá sa, že model Galaxy S10 bude vybavený 6,2-palcovým OLED displejom, snímačom odtlačkov prstov, procesorom Exynos 9820 (globálne) alebo Snapdragon 855 pre Severnú Ameriku a 128 GB alebo 512 GB interným úložiskom.

Očakávaná cena za takýto telefón by mohla byť najmenej 799 eur (~ $ 1,009).

Záver

Ceny telefónu sa v poslednej dobe posúvajú do astronomických úrovní, nosiť vo vrecku tehličku za 35 000 už nie je nič výnimočné. Je to neúnosné alebo ste ochotní to akceptovať? Koľko ste ochotní dať za telefón vy, napíšte do komentára pod článkom.

Zdroj:
coinspeaker.com

 

 

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Tento článok je preložený z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Dariusz Matuszyński.