Týždeň tradingu končí a máme pre všetkých ďalšiu skvelú správu!

0

Behom uplynulých siedmich dní ste mali možnosť sledovať všetky analýzy našich profesionálnych traderov, ktorí odvádzajú skutočne skvelú prácu. Všetky tieto analýzy sme pre vás navyše prichystali zdarma. Avšak to nie je zďaleka všetko, čo si pre vás Kryptomagazin.sk a Trading11 pripravili. Aj napriek tomu, že dnes končí trading týždeň, sme si pre vás nachystali ďalšie pozitívne správy, ktoré by sa vám mohli páčiť.

Letný giveaway a obrovské prekvapenie

Pred pár hodinami prebehol letný giveaway. Veríme, že vám urobil radosť. Ak ste však neboli medzi šťastnými výhercami, nezúfajte. Máme pre vás totiž pripravené niečo lepšie. Niečo, čo vám nielen pomôže s kryptomenami, ale hlavne vám ukáže cestu, ako sa stať úspešným obchodníkom.

Od dneska totiž začína na našich weboch špeciálna letná akcia. Čo všetko sa naučíte, o čom to celé bude a ako to bude prebiehať, sa dozviete už večer. Avšak už teraz vám môžeme sľúbiť, že to bude úplne ZDARMA a bude to trvať celé leto. Rovnako je treba povedať, že táto akcia bude úplne pre všetkých, takže vítaní sú nováčikovia, mierne pokročilí, ale aj tí viac pokročilí. Skrátka všetci, ktorí majú záujem sa aktívne učiť o kryptomenách a obchodovaní aj počas leta a chcú to robiť spolu s komunitou ľudí, ktorá s nimi zdieľa rovnaké záujmy.

Záver

Na všetky podstatné informácie sa môžete tešiť už večer. Dovtedy ešte dokončujeme posledné detaily, aby ste vy všetci boli spokojní s tým, čo budeme spoločne preberať a o čom sa budeme spoločne učiť. Stay tuned!

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of