Najviac medvedí scenár pre Bitcoin
Najviac medvedí scenár pre Bitcoin. Zdroj: Shutterstock.com/Varavin88

Bitcoin sa síce pekne odrazil za posledných 24 hodín, no napriek tomu na týždennom grafe nie je možné identifikovať oživenie. Stále je priestor na pokračovanie korekčnej štruktúry a napriek existencii krátkodobých supportov sa dnes pozrieme práve na najviac medvedí scenár.

Graf nižšie zobrazuje modrú krivku MA200 na týždennom grafe. Ide o indikátor, ktorý zatiaľ stále počas svojej existencie predstavoval absolútne dno dlhodobých korekcií. Stalo sa tak v lete 2015, zime 2019 a marci 2020. Podobný scenár môže nastať aj pri súčasnom vývoji ceny.

Najviac medvedí scenár pre Bitcoin
Najviac medvedí scenár pre Bitcoin. Zdroj: TradingView

Burza Binance je najväčšia a pravdepodobne aj najlepšia kryptomenová burza. Pokiaľ chceš obchodovať aktuálne alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti vytvoriť si účet cez náš link. Získaš tak doživotnú zľavu na akýkoľvek obchod, ktorý otvoríš na tejto burze.

Prečítaj si tiež – Tieto mince by ste mali sledovať v roku 2022 – očakáva sa vysoký rast!

Bitcoin na 25 000 $?

Je potrebné povedať, že prepad ceny až na MA200 nie je nevyhnutnosťou. Ide však o bearish možnosť, ktorá môže, ale nemusí nastať. V súčasnosti sa MA200 nachádza tesne nad 20 000 $ a v čase rastu. Ak by cena predsa len išla otestovať tento indikátor, mohlo by sa tak stať na vyššej cenovej úrovni.

Pokojne sa môže stať, že cena otestuje MA 200 až na hladine 25 000 $. Nech už by k tomu došlo na ktorejkoľvek cene, išlo by o ideálnu nákupnú zónu z dlhodobého hľadiska a na hodling.

Mohlo by ťa zaujímať – Prieskum Deutsche Bank – investori budú dokupovať kryptomeny aj napriek korekcii

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance