Analýza

Tento týždeň je plný silných fundamentov a bude ťažké vybrať práve top 3 kryptomeny. Pozitívne je však to, že trh zatiaľ reaguje pozitívne a nerastie iba časť z kryptomien, ale prevažne všetky. Môže to byť aj tým, že posledné obdobie sú prevažne iba dobré správy a silné bullish fundamenty.

Cake – Nový update na 2.0

Nebolo to tak dávno, čo sa altcoin Cake objavil v našej rubrike TOP 3 kryptomien. Tento krát je tu znovu. Počas dnešného dňa ich projekt PancakeSwap prechádza na V2. S ním prichádza aj niekoľko zmien, o ktorých sa môžete dočítať v tomto článku. Burza PancakeSwap patrí k najrýchlejšie sa rozrastajúcim v krypto svete. Dokonca začína priamo konkurovať ďalšej DeFi burze Uniswap.

Tfuel – Nové produkty

Nie je divu, že altcoin Tfuel patrí k jedným z mála altcoinov, ktoré prakticky nepocítili veľký pád na BTC. Môže to byť aj kvôli tomu, že na tento rok majú dosť nabitú roadmap. Počas dnešného dňa spúšťajú Staking & Mining. Tfuel zároveň zaradujeme to kategórie top projektov na leto s možnou bullish reakciou na silné fundamentálne obdobie.

Možno ťa bude zaujímať aj náš článok, kde vyberáme TOP 3 kryptomeny na leto: TOP 3 kryptomeny na leto, ktoré sa oplatí sledovať!

SmartKey (SKEY) – Čo chystajú?

SmartKey plánuje už do 2 dní predstaviť svoju roadmap. V prípade, že sa tam objaví zaujímavý produkt, alebo iný podobný fundament, môže byť zaujímavé na to špekulovať a niečo nakúpiť. Samozrejme všetko je to zahalené rúškom tajomstva. Nikto nevie, čo sa môže v novej roadmap skrývať. Stále však platí, že je lepšie sledovať projekt, ktorý chystá neustále niečo nové a je tu potenciál k postupnému rastu, ako nakúpiť vymierajúci shitcoin.

Náš článok z minulého týždňa: TOP 3 kryptomeny na tento týždeň (Týždeň 21/2021)

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance