AMP

Token kryptomenovej platobnej aplikácie Flexa , AMP, dosiahol po zalistovaní na Coinbase neuveriteľný nárast o 1700%. Token AMP tak podľa údajov CoinTelegraph ProTradingView, prekročil hranicu 0,11 USD. Aktuálne môžeme tento token zaradiť medzi najvýkonnejšie altcoiny.

AMP ako najvýkonnejší altcoin

S určitosťou môžeme považovať projekt spoločnosti Flexa za perspektívny do budúcnosti. Ich cieľom je definovať a zrealizovať možnosť platby digitálnou menou pre kamenné maloobchody. Chcú teda vybudovať komplexné riešenie na prijímanie a následné utrácanie kryptomien.

Koncom roka 2020 urobila spoločnosť Flexa v rámci revízie podstatný krok. Ich infraštruktúrny token Flexacoin (FXC) bol prevedený na AMP. Z hľadiska cenového rastu to bol významný a úspešný ťah, keďže token AMP sa v priebehu roka 2021 vyšplhal z 0,006 USD až na 0,11 USD. To je zisk približne 1700%.

Azda tým najvýraznejším krokom spoločnosti Flexa je uzatvorenie kontraktu s kanadskou nadnárodnou spoločnosťou Shopify, ktorá sa zaoberá elektronickým obchodovaním. Shopify oznámila pred nedávnom dôležitú správu, že plánuje rozšíriť platobné funkcie pre obchodníkov na FacebookuGoogli. Po tomto oznámení token AMP pokračoval v býčej jazde. 24 hodín po zalistovaní na Coinbase dosiahol tento token zisk až 25%.

AMP/USD daily graf (Bittrex). Zdroj: TradingView
AMP/USD daily graf (Bittrex). Zdroj: TradingView

Spoločnosť Sheetz, ktorá pôsobí v americkom potravinárskom priemysle, oznámila koncom mája, že začne prijímať platby v BTC prostredníctvom služieb spoločnosti Flexa.

StormGain

Generálny riaditeľ a spoluzakladateľ Flexy, Tyler Spalding uviedol:

„Od spustenia služby Flexa pred dvoma rokmi, ktorá predstavuje prvú možnosť platieb v digitálnej mene pre kamenné obchody, sme sa rozšírili na viac ako 41 000 obchodných miest v USA.“

Kvalitný projekt pre hodlerov

Token AMP dosahuje spomedzi vysokovýkonných altcoinov obdivuhodné výsledky, ktoré ho vystrelili na vrchol rebríčka. Jeho denné zisky predstavujú dvojnásobné hodnoty v porovnaní s ďalším výkonným coinom XinFin Network (XDC).

S určitosťou je teda vhodné ďalej sledovať tento perspektívny token, ktorý má zarobené na skvelú budúcnosť.

Veľryby nahromadili za posledných 25 dní 90 000 Bitcoinov! Môžeme to považovať za nákupný signál ?

 

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.