TIP: Zdvojnásobte svoj nákup kryptomien vďaka CZ/SK súťaži Binance BLACK Friday afterparty!

0

Burza Binance usporiadala zaujímavú súťaž pre všetkých českých a slovenských traderov. Každý, kto nemá vytvorený účet na burze alebo v posledných 30 dňoch nevyužil fiat bránu, si môže jednoduchým nákupom kryptomien za 13,5-115 eur zdvojnásobiť svoj vklad. Každým nákupom získate jeden „los“ a Binance po skončení súťaže 13.12.2020 vyžrebuje 30 výhercov. Celkovo teda rozdá približne 3000 €.

Súťaž platí iba pre Čechov a Slovákov, konkurencia teda nie je až taká veľká.

Ak ešte nemáte účet, vytvorte si ho cez >>>tento link<<<. Vďaka nášmu partnerstvu s Binance získate doživotnú zľavu 5% na poplatky pri obchodovaní.

Okrem toho môžete vyhrať ďalších 15€ propagovaním burzy na sociálnych sieťach. Stačí, ak kdekoľvek na facebooku (na vlastnej nástenke alebo v skupine) publikujete príspevok s hashtagom #ahojbinančáci a zazdieľate tam tento príspevok, vyplníte formulár, v ktorom burze ohlásite svoj príspevok a Binance vylosuje 20 výhercov.

Konkrétne pravidlá súťaže Binance BLACK Friday Afterpaty nájdete v tomto odkaze.

Šéf burzy Binance Changpeng Zhao nedávno zverejnil svoje očakávania pre trh s kryptomenami na rok 2021. Odporúčame prečítať:

Predikcie CEO Binance pre kryptomeny do roku 2021 – Toto od Bitcoinu čaká Changpeng Zhao

 

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre